Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik stílus jön be a csajok...

Melyik stílus jön be a csajok többségének jobban? A rocker, vagy a menő, fehér ruhás rapper?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 18:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő.A rapper/diszkós/divatkövető lányoknak valószinüleg a menő rapper jön be.A rockereknek a rocker.Elvileg.De az senkinek nem jön be,ha csak ruhák lógnak az illetőn.Légy önmagad.
2008. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
nekem mindketto bejon de inkabb a rocker
2008. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is a rocker, de csak azért mert én is ezt a stílust preferálom. Dehát kinek a pap kinek a paplan.
2008. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egyik sem:)

De valóban a legtöbb lánynak az a stílus jön be, amit ő maga is követ.

2008. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%
Nekem mindkettő bruáf. Divatmajmok. Lehet lepontozni...
2008. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek a saját stílusához hasonló jön be elsősorban. Én rocker vagyok, nekem a rockerek tetszenek... rapper csajoknak a rapper pasik tetszenek gondolom.
2008. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%
most az emo fiúk viszik a pálmát dehát attól függ ki mien egyéniség.ha pölö egy emo csajt szeretnél akkor hasonlóan kell kinézned(vagy viselkedned),ha plázacicát akkor Brad Pitt2...stb
2008. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
Én pedig azokat szeretem, akik nem a zenei irányzatuk alapján öltözködnek, hanem átlagosan! De ha naon választani kell, akkor az ún. "technosok".
2008. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%

annak öltözz ami vagy. mert ha pl. rockernek öltözöl, de nem vagy az, akkor az igazi rockerek szarrá fognak gyalázni, hogy mekkora pózer vagy, és az már csak csajozási szempontból se jó, mert nagyon beégsz előttük.

amúgy rockernek rocker, rappernek rapper tetszik.

őszintén megmondom neked, hogy soha nem láttam még e két szubkultúra tagjait ilyen módon keveredni, ami igazolja a fenti állítást.

de ha mégiscsak a lehető legtöbb csajt vonzó külsőt akarod, minden figyelmeztetés ellenére, akkor a rapper az. a rockerek jórészt csak rockercsajoknak jönnek be, kevés az olyan nem-rocker csaj aki szereti a rockereket. a rapperek viszont a rockereken és egyéb hasonlóakon kívül szinte minden csajnak bejöhetnek.

2008. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem a ruha miatt fog belédzúgni valaki
2008. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!