Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik stílus jön be a csajok...

Melyik stílus jön be a csajok többségének jobban? A rocker, vagy a menő, fehér ruhás rapper?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 18:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
szerintem öltözz normálisan, még mindig az a legkelendőbb stílus a lányok körében. a rocker pasi a rocker csajnak jön be, a rapper szintén. és ők kevesebben vannak, mint akik egyik öltözködési stílust sem kedvelik/követik.
2008. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%
A rocker! Egyértelmű!
2008. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%

én egy 14 éves csaj vok én teljesen hétköznapin öltözökés picit a divat szerint. én az olyan pasikat birom aki nem zenei műfaj alapján öltözik hanem normálisan de jól.

remélem segítettem.

2008. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
80%
Én szeretem a rap-et is, meg a rokkot is, de fehér ruhát akkor se vennék fel, ha ütnének. Szerintem az lényeg, hogy legyen saját stílusod, és olyan cuccokban járj, amikben jól érzed magad, ne másokat majmolj, nem kötelező "beállni a sorba"...
2008. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
74%
Hát egyértelműen a rocker, mivel én is az vagyok. De nem szeretem, amikor egy pasi pozerkedik. Legyen önmaga, érezze jol magát abba amibe van, de azt azért nem tudom elnézni, hogy valaki rocker és öltözik rapperként. Azért ez már kicsi gáz!
2008. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
En rocker vagyok...es nem csak azert mert ugy oltozom ...anak oltozz be ahogy elsz...amien zenet halgatsz...
2008. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
59%

Van akinek bejön mindkettö, de nekem személy szerint egyik sem. Ha pasi, akkor öltözködjön rendesen, és ne valami eröltetett divatcikk miatt húzzon valami olyan göncöt, ami esetleg nem is illik neki...

Morena

2008. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%
Nekem személy szerint vegyes az ami teccik (repper,bicós,gördeszkás,) sőt még az is tetszik aki felvesz egy pólót és rá egy zakót egy farmer gatyóval áhhhh tökéletes:)
2008. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
nem csak a ruha a számít,velem pl. egy rapper akart járni(én rocker vok)és nem azért nem jártam vele mert rapper hanem mert egoista barom volt az illető,és azzal jött állandóan h milyen szép formás nagy melleim vannak,pedig nem éppen igaz ez.sztem a belső a legfontosabb.de ami általába bejön a csajoknak h ha vagány vagy.egyébkéént az ellentétek is vonzák egymást.szal csak nyugi ha eljön az igazi nem az fogja őt érdekelni h rocker vagy rapper vagy hanem maga személyiséged!
2008. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%
bőrkabátos deathmetalos és a selyeminges elegáns :)
2008. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!