Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában cink ez a bővebb...

Mostanában cink ez a bővebb szárú nadrág? És a trapéznadrág?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen buggyos "besz*rtam" stílusú nadrágra gondolok, és nem a reppernadrágra, hanem egy ilyen bővebb és egyenes szárú női farmerre... Egyeltalán mivel jó ezeket hordnai? :S Milyen cipő illik az ilyenekhez? Én deszkáscipő párti vagyok már vagy 3éve, és nem tudom, nem néz ki a cipő túl "picinek" a bőszárú nadrághoz? :S
2009. dec. 5. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

nem ciki szerintem. most éppen minden divat:P de mondjuk én nem hordok és nem is teccik:S

sztem jó hozzá a deszkás cipő, én még sima edzőcipővel is szoktam látni...xD

2009. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösszi :D

áhh nekem ez az edzőcipő nem jön be, annyira gagyinak látom XD persze kinek mi... ilyen bővebb nadrágot is azért akarok hordani, mert már undom, hogy rajtam is cső meg répagtya van mint másokon... :'D

2009. dec. 5. 20:44
 3/5 cocojambo ***** válasza:
sztem a deszkascipo frankon passzol hozza;)...
2012. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha 1 fiu szuknadragot vesz fel akkor mindjart langyinak nezik! Na most ugyan ez a helyzet a lanyoknal is a boszaru nadragoknal! Nem all jol! Es fenn all a veszelye annak, hogy teged is ferdenek neznek! En azt javaslom,hogy te csak maradjal a szuknel,a fiuk meg boszaru nadragnal!
2013. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nwem sokkal jobb mint a mélyülepű vagy fép-fépcsipő mert az tul sznob én nem ilyeneket hordok rendes csipőgatyákat meg bővebbeket feszülős mem birom nem all jol ha hájas fiu vagyok tehàt én a köldökig érőket is szeretem jobban. Ennyi csak.

Janés csak aki sznob az veszi fel a feszülőst meg az ugynevezett teliszart gatyákat na az idétlen na meg a fejedig felhuzott gatya hasad rejtsd el ez a jo.

2015. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!