Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kisebb bálra, térdig érő...

Egy kisebb bálra, térdig érő fekete ruhával és testszínű, fényes harisnyával fel lehet venni egy fekete szandált? Illik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kismillió magas sarkú cipőt felpróbáltam, és egyikben sem volt kényelmes. Viszont próbáltam egy Catwalk szandált, és az kb. minta rajtam sem lett volna, nagyon kényelmes volt. Illik ezt felvenni bálba egy ruhához úgy, hogy harisnya van rajtam? Ez a szandál: [link]

2014. febr. 2. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én télen nem vennék fel szandált. na meg szerintem hülyén néz ki a szandál zoknival.
2014. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szandál és harisnya...? Hát, csak akkor ajánlom, ha nem zavarja a lelki világod, hogy egy esetlen tramplinak néznek. Elég nevetségesen mutatna a varrás a lábujjadnál. Na meg télen eleve nem veszünk fel szandált.
2014. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nyár lenne, és harisnya nélkül felvehetnéd, akkor azt mondanám, hogy persze. De így télen, harisnyával szerintem sem jó ötlet. Ez a szandál csinos, de harisnyával a látvány pont az ellenkező hatást éri el.

Ha van még idő, próbálgass tovább, biztos lesz olyan magassarkú, ami kényelmes. Ha jó alakú, szép csaj vagy, ne rontsd el a látványt szandál+harisnya kombóval.

2014. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harisnyához alapon nem veszünk szandált..de ha nem találsz magassarkút egy lapos talpúval is megpróbálhatod!:)
2014. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lapos talpúval semmiképp sem akarom, mert az úgy nem csinos. És én csinos szeretnék lenni. :D

Akkor meg nincs valami ötletetek, hol tudok igazán kényelmes magassarkút venni? Ilyen platformosat? A Deichmann Catwalk platformos cipők kényelmesek lennének, de mindből a 37-es nagy, a 36-os meg kicsi. :(

2014. febr. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!