Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hidegben csőnadrág alá mit...

Hidegben csőnadrág alá mit vesztek fel alá öltözetnek? Harisnyát vagy cicagatyát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 12:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem. Annyira nem fázok, hogy duplán rétegezzek.
2014. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszek nadrág alá. Annyira nem érzem hidegnek az időt hogy egyáltalán felmerüljön ez bennem.
2014. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy vekony harisnya megteszi,es meg kenyelmes a mozgas bennuk!
2014. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Általában harisnya, nagyon ritkán cicanadrág.

Ha mindkettőt egyszerre venném fel, akkor szerintem fel sem jönnének rám a nadrágjaim :DD

2014. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Nem érzem :D Nem akadályoz a világon semmiben. De az esetek 80%-ában sima harisnya van csak rajtam. Aztán néha cicagatya, de nem akadályoz, egyáltalán, inkább kényelmes. Ha mindkettő, az tényleg nagyon ritka és extrém hideg kell hozzá (idén télen még nem volt ilyen szerintem). De akkor vékony harisnyát veszek alá és szintén nem akadályoz semmiben-

Azért örülök hogy valaki ezt is lepontozota, biztos nagyon rosszil érinti az illetőt hogy mit hordok a nadrág alatt :DD

2014. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, nem hordok annyira feszülős-cuppanós nadrágokat, hogy kényelmetlen legyen.
2014. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én felpontoztalak. :)


Nem tudom miért baj, ha valaki fázik és felöltözik? Te ezt érted?

2014. febr. 7. 17:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Én fiúként is nejlonharisnyát hordok csőgatya alá. :) Mivel imádom a feszülős csőgatyákat, a sima pamutos cicanadrágok vagy leggingsek nem is mennek alá kényelmesen. A harisnyára viszont a csúszósabb anyaga miatt kényelmesen rá tudom húzni a csőgatyát. :) Meg a harisnyának van lábfeje, így nem is tud felcsúszni sem. Szóval nekem praktikusabb. :)
2014. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!