Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állítóla nincs pénze a magyaro...

Állítóla nincs pénze a magyaroknak, mégis a Sugarbird, My77 és Mayo Chix márkák a menők. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A kínaiban ugyanolyan felsőt láttam, mint a My77-ben, csak ott 5000 forinttal olcsóbb volt. Egy Sugarbird ruha 20-30.000 Ft. Mayo Chix kabát minden 2. lányon, pedig az is 30.000 ft körül van. Akkor hogy is van ez?
2014. febr. 2. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Talán úgy, hogy a két csoport nem fedi egymást?


Egyébként: Nem tudom, hogy hol élsz egyébként, de ha fizetnének se venném fel egyik "márka" termékét sem, és nem is látom másokon sem.

2014. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen fölösleges ilyen dolgokra kiadni.A márkás cuccokkal menőzés leginkább az elkényeztetett tizenéves plázacicákra jellemző.De hát, aki megteheti, mivel ott van apuci meg anyuci vaskos bankkártyája. Csak annyi a baj, hogy minden iskola minden osztályára ( főleg az olyan gimikben ahol a tudás lenne a fontos, mégis a pénz az)jut 3-4 Pláza Barbie, akik a menőcsajok. Mindenki oda akar tartozni, szóval a nem eléggé tehetős szülők lányai is "menő göncöket" akarnak annak ellenére, h nincs keretük rá. Valahogy mégis megszerzik, holott ők abból az összegből 2-szer annyi, vagy többször is annyi ruhát vehetnének, és nem 2 "menő göncük lenne" hanem sokkal több. Most vagyok végzős, és nálunk is vannak egy pár ilyenek, de nem érdekel. Nem veszek semmi márkás ruhát, a kínai is szinte ugyanaz. Egyedül cipőt veszek márkásat, de azt két évig is hordom, ha nem tovább. Szóval a Mayo Chix, Sugarbird, meg a többi a márkamániás plázacicáktól ered, és nekik köszönhetik ezek a márkák a forgalmat.
2014. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok egyik undorító tulajdonsága, hogy felvágnak a semmire is. Megveszik a márkás/drága cuccokat, a drága kocsit, az arany ékszereket, és azzal villognak, miközben nyavalyognak hogy kajára is alig telik... de hát az ilyeneken a normális ember már csak röhögni tud.
2014. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Már a kínai is drága. Mayo Chixes gatyát 7000.-ért vettem, nálunk már a kínaiban is ennyi egy gatya szinte. Plusz egy ezressel fizettem többet a márkásért. A pólók ugyanígy vannak.
2014. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Milyen kínai az ahol 7000 egy gatya? Hatvanban a Family Center (KiK, kínai, Takko) / Tesco körben szinte mindegyik üzletben lehet kapni 2000 körül.
2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
a Hódi Pamela több mint 100.000ft.ot költött a My77 be az Édes életbe szall van pénz csak annak nem akinek téll szüksége lenne rá nm csak úgy kidobni az ablakon ennyit ruhára
2014. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Ázsia center és ha tudnád értelmezni a mondatokat világos lenne, hogy 6000.-ért vettem gatyát a kínaiban, ami 1 hónap után kiszakadt a combomnál, holott 45 kg vagyok... Csere persze lehetetlen.
2014. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos a magyarok nagy része ilyen! Mindig sírnak... Nézd meg hétköznap pl az aréna plázát! Tele van fullos autókkal akkor is! Hétvége még durvább! De nincs pénz... Persze! Hagyd a fenébe, sosem fogod te sem megérteni és én sem! Én megveszem a drága holmikat, nem ezekből a márkákból, hanem jobbakból... De nem is rinyálok! Megtartom magamnak magánügynek, hogy mi mennyibe került, pénzről amúgysem szeretek beszélni! Szerintem ez csak rám tartozik, a környezetemre nem. Van egy ismerősöm, akiknek hatalmas házuk van, 2 új luxusautóval, megy a rongyrázás, mégis egyfolytában sírnak! Tipikus idegesítő, magyar mentalitás! Minden rossz... Sőt, sokan olyan rosszindulatúak, hogy ha nekik rossz, akkor másnak is legyen az. Egyszerűen képtelenek elviselni más sikerét vagy örömét!
2014. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez jellemző :) Egyik barátomék 2 hónapja nem fizetnek rezsit meg lakáshitellel is csúsznak, de a már felnőtt gyerekek mindig vásárolnak a Bershka, Pull stb helyeken, 1500 Ft-os wcillatosító, 300ezres kávéfőző persze a legdrágább kávét veszik meg mindenből a legmárkásabbat.


Ez a tipikus adunk a látszatra de kilóg a seggünk a gatyából annyira nincs pénzünk....


Én is szeretem a Sugarbirdöt (plusz Magenta, Amnesia) de nem vásárolom ész nélkül hanem csak ha valami belefér a keretbe. Inkább másra költöm a pénzt ha választanom kell pl. főzünk jókat a szakács párommal vagy elviszem a kislányom játszóházba, beülök kávézni a barátnőmmel stb. Ezek elsőbbséget élveznek.

2014. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Volt egy kérdés most itt a gyikon, hogy megnézte valaki a Google mapsen találomra valahol Svájct és nem drága autókat láttott és teljesen fel volt háborodva, a többiek világosították fel, hogy a-a, csak a magyaroknál van ilyen, hogy hiteleket vesznek fel és inkább évekig sz*pnak, csak legyen egy übermenő kocsijuk.
2014. febr. 3. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!