Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha military hátizsákkal járok...

Ha military hátizsákkal járok iskolába, tényleg hülyének néznek?

Figyelt kérdés
A mostani táskámba néha nagyon nehezen férnek el a cuccaim, már van rajta egy hüvelykujjnyi lyuk, meg látszik rajta hogy feszül, szerintetek vegyek egy ilyet: [link] , vagy feketébe: [link] , vagy tudtok valami olcsó erős táskát, ami jól is néz ki?

2014. febr. 2. 18:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Fekete. Vagy bézs. De egyszínű legyen, hogy ne nézz ki úgy, mint egy köpcös, propelleres-sapkás hülyegyerek.
2014. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg annyi cuccot kell mindennap magaddal vinned hogy ezt megtöltse? Nekem nagyon nagynak tűnik. Amúgy jól néz ki, főleg a fekete.
2014. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kib*aszott túrazsák, nem iskolatáska. Igen, szerintem elég hülyén néznél ki vele.
2014. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

ma 19:09

ma 19:10


Ez egy 30 literes hátizsák, legalábbis az van odaírva. Olyan nagyon nagy akkor nem lehet.....

2014. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: valóban, szélesebbnek képzeltem... lehet hogy túl keskeny suliba.
2014. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem az alapján ítélnek meg, hogy mit hordasz, hanem, hogy te milyen vagy. Ha valaki másképp teszi azzal ne törődj, hisz nem számít.


Én ilyennel járok suliba ACUPAT mintával. A kabátom is ilyen színű. Meg lehet szokni. Ha ezt akarod hordani, hord ezt vagy amit szeretnél! Nekem belefér a laptopom és a füzeteim is.


Üdv: Beni

2014. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a problémád: az, hogy military, hogy hátizsák, vagy hogy iskolába kell járni?

Ez utóbbit szerintem nem tudod kiiktatni, és ha már muszáj, miért ne járhatnál olyan cuccal, ami tetszik, elsősorban SAJÁT MAGADNAK?

A hátizsák tökéletes találmány, nem ferdül el a gerinced.

A NAGY, ERŐS hátizsák még tökéletesebb, belefér még később hazafelé a suliból a pulóver, dzseki vagy 5 kiló krumpli.

Egyébként ez nem olyan nagy méretű, a WizzAir-gépekre például ekkorát még fel lehet vinni ingyen.

Azt nem tudom, hogy a harci jelleg miben nyilvánul meg, abban, hogy mintás?

Aki ezen kiakad, annak idézd Senecát: az élet harc.

2014. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!