Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a fürdőruci?...

Tetszik nektek ez a fürdőruci? (Monokini)

Figyelt kérdés

Tetszik nektek ez a fürdőruci, illetve hol találhatnék hasonlót kicsit olcsóbban?

itt a link : [link]



2014. febr. 3. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valójában trikini-nek hívják, így keress rá. De azt hozzáteszem hogy eddig nem láttam nőt akinek jól állt volna, csak akkor vegyék ilyet ha tényleg hibátlan az alakod.
2014. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez azért nagyon formás cicidnek kell lennie.

Egyébként nem rossz, 10-s skálán olyan 7-8-at adnék rá.

De valóban kevés nőnek állhat jól, főleg olyanon szép akinek meg van csináltatva a melle, vagy genetikailag marha szerencsés.

2014. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A monokini az amikor csak bugyi van rajtad!
2014. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik,de nekem nem áll jól,a melleimmel nincs gond,csak nagy a hasam:D
2014. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi eddig mindenkinek, nem tudtam hogy hívják a rucit ez volt aláírva. Eléggé vékony modell alkatom van,165-168 cm/52kg és A70 cicikel. Szerintetek így jól állhat vagy inkább ne? Illetve hol van hasonló olcsóbban?
2014. febr. 3. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
70A-val nagyon nem állna jól.
2014. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 'A' méret ehhez kicsi lesz, én minimum C kosárral tudnám elképzelni, de abból is a szép kerekek.
2014. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!