Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a farmer is olyan ciki...

Ezt a farmer is olyan ciki lenne hosszú póló nélkül hordani mint egy cicanacit?

Figyelt kérdés
Nem jeggings, de elég tapadós. [link] Amúgy normális farmer anyaga van, meg normális zsebei is.

2014. febr. 6. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem jó a link, de ne foglalkozz vele, ha nem látszik át a bugyid meg a narancsbőröd (feltve ha van) mert láttam már olyat sajnos, akkor nem gáz. Nem vagyok vékony csaj, de formás vagyok, bátran felveszek cicanacit egy lazább, de nem combig érő pólóval is. Ugyanannyit látnak, mint csőnadrágban, csak az anyag vékonyabb. akit ez megbotránkoztat, attól személyesen kérek elnézést és utalom vissza a harmadik osztályba, ahol még a pénisz szó is hatalmas megbotránkoztatást keltett.
2014. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 lányból 9 ilyet hord
2014. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

millionlooks.com/images/Denim-fashion-trends-2010-Verdugo-Jeggings-1.jpg


Így jó a link. :)


A farmer nekem nagyon bejön, simán hordhatod rövid felsővel is. :) Sőt, igazából ez rövid felsőkkel az igazi, mert nagyon szépen, de mégis ízlésesen kiemeli a popsit! :) Szóval ez egy nagyon szexi divatos farmer, és egyáltalán nem rossz, hogy ilyen tapadós. :) Vedd fel bátran! :)

Amúgy én fiúként is hordok hasonlót, ami majdnem ugyanilyen tapadós, és nekem is jól áll. :)

2014. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!