Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van 7 partyzos ruham, es...

Van 7 partyzos ruham, es mindig ezeket hordom, ha bulizni megyek; ez nagyon gaz? Gaz, hogy nem veszek majdnem minden bulira uj ruhat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
eléggé...
2014. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Kérdésed alapján egy fuksszal nem túlterhelt, svéd vagy norvég családból származol. Esetleg ha apuka eladná a lovát, akkor vehetnél minden bulikára új flitteres-sárkányos pináig érő rucikát. Ja meg strasszos magassarkú csizmát! Meg a 20as karikafüles is csak 500 körű van a százasba.
2014. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz..ezt amúgy se tudtam soha megérteni, még egyszer s vettem magamnak külön bulira ruhát. Legfeljebb a meglévőket kombináltam máshogy, más kiegészítőket vettem és erősebben sminkeltem. Így is lehet csinosan kinézni. Pénzkidobás mindig új ruhát venni.


24L

2014. febr. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!