Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan tároljátok a fehérne...

Ti hogyan tároljátok a fehérneműket, zoknikat? Fiókban, polcon, egyéb helyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiókban.
2014. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És össze vannak göngyölítva a bugyik, ahogyan a nyakkendőket szokás, hogy látszódjon mindegyik, vagy pedig csak egymásra vannak halmozva?
2014. febr. 7. 00:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell szépen tárolni a holmikat. :/
2014. febr. 7. 00:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Fiókban, de volt már polcon is, ajtós szekrényben, meg akaszthatós, nyitott "polcosban" is.

Ha fiókban tartod és más nem nyúlkál oda, akkor ahogy jól esik, úgy hajtogasd, gyűrd, de arra vigyázz, hogyha más előtt kinyitod, akkor az nem szép látvány, ha "kibuggyan" minden, plusz a zoknikat idő párosítani:-).


Bugyit lehet háromrét hajtani: két oldalsó szélét behajtod a középső harmadra, majd az alsó végét erre rá vagy fordítva az alsót föl és a két szélsőt rá, ez elég igényesen néz ki és sok elfér egymáson, egymás mellett.

Zoknikat régen félbehajtottam páronként, de sokan, főleg fiókosban, kosárban, csak páronként "gombócba húzzák". Kevésbé igényes, de praktikus.

2014. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most fiókban tartjuk a párommal közösen (külön a zoknikat és külön az alsóneműket), lehet nem túl igényesen néz ki, de nekünk tökéletes így :) Nem nyitogatjuk mások előtt :D Ja és a fiókban az alsóneműket csak úgy "bedobálva" hajtogatás nélkül, a zoknikat "gombócozva". :D Régen nylonszatyorban tartottam a ruhák mellett, amikor nem volt ilyen fiókos rész a szekrényemben.
2014. febr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Felul akasztos, alul polcos szekrenyem van. A bugyiknak, zokniknak eddig volt egy kulon 'sarka'. Most mar atkerultek kulon-kulon papirszatyrokba. Amik eddig a szekrenyben voltak, de most eppen a radiator elott vannak.

A bugyik bedobalva, a zoknik gombockaban.

2014. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiókban, a bugyikat szépen össze szoktam hajtani, de hamar összekeverednek és kupis lesz, már nem is vesződök vele, úgyis csak én látom. Zoknikat pedig össze szoktam párosítani.
2014. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiókban. Én mindig szépen mosáskor elrendezem a bugyikat meg melltartókat, minden, de olyan rendetlen vagyok, hogy két nap múlva szét van túrva az egész :DDD
2014. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most fiókban vannak.

Az előző szekrényemnek nem volt fiókja, csak polcok, ajtóval eltakarva; valamint egy nyitott polc.

Egy dobozt becsomagoltam füzetborító papírral, és abban voltak a cuccaim. Bugyik hajtogatva, zokni gombócolva.

2014. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kosárban tartom őket, a bugyikat félbehajtom és egymásra vannak rakva, a zoknit nem tudom elmagyarázni hogyan hajtogatom össze, de van külön praktikám rá :)
2014. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!