Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában illik szalagava...

Milyen ruhában illik szalagavatóra menni? (Vendégként) Kb. Olyanba, mint színházba, vagy inkább ilyen báli vonalat követve?

Figyelt kérdés
Az jó lenne, hogy magassarkú, fekete szoknya, harisnya, meg valami fölső? Szerintem nem túl sok, de nem is túl kevés. Csak olyan is volt, akitől azt hallottam, hogy ennél sokkal jobban ki kell öltözni. Szeintetek?
2009. dec. 7. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam szalagavatón és hát vegyesen voltak öltözve.

A közeli hozzátartozók elegánsan a ffi-ak öltönybe a nők inkább fekete alsó mindegy,hogy nadrág vagy szoknya hideg van nem számít.

Felülre a hölgyek valami csillogósba, vagy egy szép blúzba vagy elegáns topba.

A fiatalabbak hát ők is valami elegánsba.Főleg mert a végén nálunk a keringő után táncolni kellett a leányzóval,ill. van akinek a fiukkal:D

És ott mindenki lát,szóval csinosan ,kényelmesen menj mert hosszú lesz!!

Jó mulatást!

2009. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyunak,apunak illik kiöltözni.(Kosztüm,öltöny.)Ha tesó,barátnő vagy, öltözhetsz lazábban is.Amit írtál az jó lesz,szóval maradhatsz a színházas vonalon.Esetleg valami színes blúz,szatén fölső hozzá?

2009. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!