Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra mit vegyek fel...

Szalagavatóra mit vegyek fel vendégként?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam egy fekete miniszoknyát, fekete harisnyával és magassarkúval, fölülre pedig valami egyszínű toppot, szürke boleróval. Ez elég, vagy öltözzek ki jobban?
2010. jan. 30. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell jobban kiöltözni, nem te vagy az ünnepelt. Én mondjuk a mininél kicsit hosszabbat vennék fel.
2010. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csatlakoznék az elsőhöz, nem kell kiöltözni.
2010. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez a szerelés,amit leírtál a hétköznapi és a bulizós öltözet között van.Szerintem a legidálisabb egy kis egyszerű koktélruha lenne.Nem kell, hogy rikítson, elég valami egyszerű szép szín, ami passzol a magassarkúddal és a cipővásárlást már meg is úsztad:) Igaz egy koktélruhát nem tudsz felvenni bármikor, de pl esküvőre,ballagási buliba vagy valamilyen fogadásra kiváló:)
2010. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy csak ünnepség lesz-e, vagy lesz utána bál is?
2010. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!