Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek van ilyen gomb nélküli...

Akinek van ilyen gomb nélküli hosszú kardigánja, tudna válaszolni?

Figyelt kérdés
Hol vettétek és mennyiért? Milyen az anyaga? Hogy hordjátok? Előre is köszönöm a válaszokat!

#anyag #hosszú #kardigán #gomb nélkül
2014. febr. 8. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen? Nekem megkötős van, kötött anyagú mint egy vékony pulóver, kb 2 éve vettem a C&A-ben olyan 8000 körül. Blúz vagy vékonyabb felső fölé hordom, meg elegánsabb összeállításokhoz / ruhákhoz.
2014. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából ilyesmire gondoltam, szerintem egy övvel csinos lenne: [link]

Azért kérdeztem, hogy milyen anyagú, mert ahol eddig néztem (Orsay, Promod, Reserved, H und M, C und A) ott mind ilyen nejlonos kevert műszálasok vannak, attól meg sajnos viszketek.

2014. febr. 8. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ilyesmi kardigánom van. Egy a H&M-ből, 6-7e Ft volt kb. 2,5 évvel ezelőtt, fekete színű, és van kettő a New Yorkerből, az egyik bordó a másik bézs színű. Ezeket ősszel vettem, szintén 6e Ft körül volt az áruk. Mindegyik kötött. Szűk felsőt veszek alájuk, így hordom őket, nem kötöm meg semmivel.
2014. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is ezekben a boltokban fogok körülnézni. Mindenkinek adtam zöld kezet.
2014. febr. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!