Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre milyen melltartót? (75E)

Esküvőre milyen melltartót? (75E)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Milyen melltartót vegyek a menyasszonyi ruhám alá? A ruha pánt nélküli lesz, ezért olyat keresek ami lehetőleg pánt nélküli. Fűzős ugyan, de kéne egy kis plusz tartás, mivel kifejezetten nagyok a melleim a testalkatomhoz képest -.-' Valakinek ötlete ??? Köszönöm
2014. febr. 8. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 75E és én végül melltarto nelkül voltam.pedig vettem 2 t is de aztan rajottem hogy az meg annyira felnyomja hogy az meg művi.
2014. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah és nekem is pánt nélküi ruhám volt,mamik lettek volna az egyik femina a másik meg triumph de német
2014. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt nagyon jókat szoktam venni: [link]
2014. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan van megvarrva a fűző, akkor semmilyen melltartó nem kell alá, akármekkora a melled.
2014. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ekkora mellhez inkább pántos ruhát kellett volna választanod. Előzőnek mondom hogy ha egy esküvői ruha fűzős, az nem azt jelenti hogy acélmerevítős és tart is :(. Amit a többiek írtak, mind jók, esetleg a Marks&Spencert nézd még meg, az olcsóbb.
2014. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fűző általában merevítős is. Persze igaz, kihagyhatják belőle. Általában nem szokták, hiszen attól lesz igazán szép tartása... Anyukám ezzel foglalkozik, már mindenféle alkatra készített fűzőt, ebben nőttem fel, úgyhogy tudom miről beszélek. Egyébként tényleg jó megoldás lehet a pántos ruha is, ha nem akar merevítettet a kérdező.
2014. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A ruhába beleszerettem már, és jól is áll, nem cserélném le:) 16:01-esnek ezer hála, találtam néhány olyan melltartót az oldalon, ami pánt nélküli és úgy néz ki tart is! Mentek a zöld kezek!
2014. febr. 8. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os: igen, egy rendes fűző az mindig merevítős, de egy "fűzős felső" az vagy műanyagmerevítős vagy még annyi se. A menyasszonyi ruhák felső része nem rendes fűző, max fűzős
2014. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És még annyit hadd tegyek hozzá én még rendes fűzőben sem nagyon mennék utcára (75F vagyok), egyszerűen az túl sokat mutat meg az én ízlésemhez képest.
2014. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!