Ti felvennétek?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen nadrág illik ehhez a pulcsihoz?

Szerintetek hány éves lánynak való?

:)



2014. febr. 8. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen testhez álló nadrággal venném fel. Szerintem ez nem kortól függ (persze nem 14 alatt, max ha rózsaszín :-D) hanem egyéniségnek kell lenni hozzá. Egy ilyen karakteres stílusú pulcsit tudni kell viselni.
2014. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fenti link rossz bocsi.Így néz ki összehajtva.

[link]

2014. febr. 8. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A szőrmés cuccok tényleg eléggé karakteresség teszik a megjelenésed. Szerintem huszonpár évesen jó hordani.
2014. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen szőrmés cuccokhoz egyszerű, egyszínű nem túl harsány, pl. nem neon nadrág, ill. felső és tásak, cipő illik.
2014. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, nem venném fel.


24L

2014. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem venném fel de kb 20 21 éveseknek állna jól testhez simuló semmiféleképp nem neon nagrággal hanem mondjuk egy soma nem mintás mondjuk barna gatával fűzős cipővel és egy tök mindegy milyen felsővel és egy fekete táskával jól nézne ki
2014. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!