Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az Abercrombie&F...

Mit gondoltok az Abercrombie&Fitch-ről és az almárkájáról, a Hollisterről?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, vajon lesz-e itthon átlagos viselet, vagy mindig drága marad és vajon valóban tartósak-e a ruháik. Lenézitek, vagy sznobnak tartjátok-e az ezeket viselő embereket és nektek mennyire tetszenek a ruhák?

Igazából minden érdekel ezekkel kapcsolatban, a minősége és a divatja is.



2014. febr. 9. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én ízlésemnek túl laza. Olyan tinis, gyerekes, lázadós.

Én nem nézek le senkit, kinek a pap, kinek a paplan.

2014. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Cég szinten elvből nem vennék tőlük semmit, mert kirekesztő, lenéző az üzletpolitikájuk.


Ezen kívül szerintem melegítőben utcára menni gáz. Tökmindegy hogy ez 300 van 380000 foritnos melegítő. Slampos, paraszt szokás szerintem.

2014. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
2-es válaszoló, miért lenne gáz melegítőben utcára menni? Én is melegítőben járok az utcán ha éppen a konditerembe indulok, mivel van egy majd 600 méteres szakasz amit gyalog kell megtenni az autótól (BMW) az edzőteremig és mégsem húzok addig farmert magamra, de ugyanígy felszaladok a városban is bárhová. Nem a melegítővel van baj, hanem legyen stílusa, pl. én Ralph Lauren melegítőben mászkálok, ami stílusos, persze egy szakadt, kínai már a "gáz" kategóriába tartozik. Most nem nagyképűsködni akartam, csak érzékeltetni hogy egy normális szerelésben nyugodtan lehet utcára menni. Ilyen téren egy stílustalan kínai farmer is lehet gáz a GAS vagy Diesel-el szemben.
2014. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Nekem van egy Hollister rövidujjú felsőm,ami teljesen átlagos,vékony anyagú. Ha nem lenne rajta,hogy Hollister,nem venném fel (ajándékba kaptam). Aztán van egy csinos ujjatlan felsőm,ami szerintem megérte,mert különleges. És van egy egyberuhám is,ami szintén megérte,mert nagyon szép. Összességében én elégedett vagyok velük.:)
2014. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebb én is kicsit sznob, meg túlértékelt márkának találtam az Abercrombie-t, de valójában jó minőségű, szolid darabokat gyártanak. Üzletpolitika meg őszintén kit érdekel... Hollister mondjuk nekem gyerekes nagyon, anyaga is merőben másabb...
2016. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindkettőt imádom, de az Abercrombie az abszolút kedvenc. Szerencsére idén be tudtam vásárolni pár cuccot Amerikában :D Annyira szépek, és jó minőségűek, puha az anyaguk. És én annyira imádom h az abercrombies cuccoknak még újan olyan illatuk van, mint minden boltnak.
2016. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!