Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, ti milyen melltar...

Lányok, nők, ti milyen melltartót hordotok? (nem méret)

Figyelt kérdés

Esetleg mit tudtok barátnőkről? Ahol én járok, a boltok kínálatának 80-90%-a (van hogy brutális) push up.


Ez arányban van a kereslettel? Vagy ezt akarják ránk tukmálni? Ti nem tartjátok gáznak, hogy a melltartótok fele kamu? Én ezt érezném, ezért nem veszek olyat.

Nekem rosszul esik, hogy már én vagyok kevésbé vonzó, ha nem nyomom az égbe a mellem...


2014. febr. 9. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
normális melltartót nem push up. 1 van amibe kicsit több szivacs van, de az sem a durva kategóriába tartozik :D
2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az fontos, hogy ne legyen benne merevítő és oldalvarrás, hogy kényelmes legyen. Van benne olyan beépített szivacs, szóval egy része vastagabb az anyagnak, de nem olyan durva, ami felnyomná a nyakamba :D

Egyébként a barátnőimen is azt veszem észre, hogy az a fontos, hogy kényelmes legyen.

Én legszívesebben nem is hordanék melltartót, mert utálom, de muszáj, mert különben meg bámulják az embert.

De már párszor megemlegettem azt a bolondot, aki egyáltalán feltalálta :D

2014. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minimális push up-ot
2014. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy mindenki mást nevez push-upnak. Mondjuk az én méretemben nem csinálnak vastag szivacsosat :), egy Wonderbra-m van aminek a fazonja push-up, bár valójában összefele nyomja a melleket. Nekem a legfőbb szempont hogy megfelelő méret legyen és merevítős, illetve mindig megnézem hogy ha visszaveszem a pólóm, úgy hogy áll.


Az tényleg elég meglepő hogy van üzlet (ami amúgy fehérnemű üzletnek meri nevezni magát), ami gyakorlatilag egyféle fazont tart sokféle színben. Röhej. A méretválasztékot akkor még meg sem említettem. Elég sokan megveszik mert olcsó és mert ott van :s.

2014. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem push-up melltartóm van, de most fogok váltani simára. Amúgy nehezen találok magamra méretet, nem nagyon van 85-90 B-s sehol. Tökre idegeasít, hogy bemegyek pl. a H und M-be és méret sincs, de még sima push-up nélküli cicifix is alig van.
2014. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit push uposat hordok, mert amúgy nincs túl nagy mellem, így legalább látszik is kicsit:D de az igaz, hogy rengeteg olyan melltartót lehet kapni, ami brutál push upos.
2014. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam egy olyan melltartót, ami simán D-set csinált a B-s cickóimból, de brutál rossz érzés volt. No more push-up!
2014. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is marhára idegesít, hogy úgy kell levadászni a nem push-up melltartót. Meg amúgy azt nem értem végképp, hogy ilyen méretben (D kosár) ki a fene akar még nagyobb melleket? Ebben mi a logika? :D

Meg amúgy is nehéz rendeset venni, mert a merevítő, az mindből kijön előbb-utóbb, és azért tízezreket nem fogok kiadni egy melltartóért...

2014. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hááát... én nehezen találok A-sat ami nem push-upos... pedig én szeretem a mellem :D szép kerek feszes, gyönyörű de picike de így szeretem :D
2014. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!