Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kisméretű ruhákat...

Hol lehet kisméretű ruhákat venni, gyerekrészlegen kívül? Valami nőiesebb kéne.

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 43 kiló, a nagyobb plázákban kapható márkák xs-eséből (H&M, Zara, Bershka) kiesem. 146-152-es gyerekméretet szoktam venni, de sajnos a gyerekruhákat sem stílusukban, sem szabásukban nem nőkre készítik, hiszen egy kislánynak nincs melle/csípője, míg egy felnőtt nőnek akkor is van, ha vékony. Nincs normális alkalmi ruhám, se farmerem, minden nap cicanadrágba és lógós kötött pulcsiba járok. Övet sem találok magamra, illetve cipőt is csak speciális boltban, aranyáron (35-ös kéne).


Mit javasoltok? Hasonló problémával küzdők, milyen üzletek váltak be?


2014. febr. 19. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mért nem hízol? Akkor nem lennének ilyen gondjaid... irigyellek.
2014. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm borzasztó hasznos tippedet, sokat segítettél. Glutén -és laktózintoleranciával elég nehéz hízni, a hús, a zöldség meg a gyümölcs nem a hízlaló tulajdonságairól híres...
2014. febr. 19. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

A hús, zöldség pedig kiváló a hízáshoz, izomépítéshez, csak ténylegesen eleget kell enni belőlük. A te esetedben minimum 2500-3000 kcal kellene, s emellett súlyzós edzést kéne folytatnod.

Tény és való, hogy elsőre ez igen megerőltető, de nem lehetetlen, ha igazán akarod.


Én végigcsináltam, sikerült híznom, a ruhákkal ugyanakkor még mindig bajban vagyok (a magasságom miatt is), szóval a kérdésedre a válasz:


az itthoni boltok közül a Mango gyárt kisebb ruhákat, talán érdemes megpróbálnod.


Külföldi webshopoknál keresd a "petite" vonalat! Nordstorm, Topshop, Asos, JCrew, Ann Taylor, Next, Old Navy, Gap, Banana Republic.. gyárt ilyet. Sajnos Mo-ra nem hozzák be ezeket.


Olcsóbb megoldás lehet még Ázsia pl.: ebay-ről: az ázsiai XS ruhák 2 számmal kisebbek, mint az itteni XS-s termékek.


Övekhez egyszerű és nagyszerű megoldás:

[link]

2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én a h&m gyerekrészlegén szoktam vásárolni, ha úgy van egy kicsit átszabom magamnak a darabokat (pl a pólók derekából beveszek), vagy még a terranovában is szoktak lenni xxs-xxxs-es darabok.
2014. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is a H&M gyerekrészlegére szoktam beszabadulni, talán stílus szempontjából még ott a "legfelnőttesebbek" a ruhák. A külföldi tippeket is köszönöm, meg fogom nézni az oldalaikat.


Sajnos nem tudok ilyen étrenddel hízni, elég kényelmetlen lenne ilyen mennyiséget megenni ezekből az ételekből, így is több időt vagyok a wc-n, mint szeretnék, ha érted, mire célzok... mi lenne, ha még többet ennék? :D

2014. febr. 19. 17:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem. :)

De nem muszáj az egészet szilárd táplálékból bevinni. Vannak laktózmentes táplálékkiegészítők, fehérjeporok is.


Csak azért írom ezt, mert neked legalább van esélyed "kinőni a gyerekruhákat", míg nekem a magasságom miatt (<160) normál súllyal is vadásznom kell a kicsi darabokat.

A petite vonal pedig baromira nem olcsó, varrni, átalakítgatni is fárasztó...

2014. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hmm, ez nem is hangzik rosszul, nagyon szerettem mindenféle shake-t meg turmixot meg ilyen tejes csodát, nem gondoltam, hogy van laktózmentesben is :)


Igen nekem is az a problémám, hogy amik jók méretre esetleg, azok hihetetlen drágák. Pedig szerintem pont ellenkezőleg volna logikus, hiszen kisebb darabhoz kevesebb anyag kéne... na mindegy.


160 cm alatt? Hujjuj, akkor még hajtogatni is lehet a ruhaaljakból, nemcsak bevenni kell, nem irigyellek :D

2014. febr. 19. 18:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
tally weijlben van xxs-es:)
2014. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Tally weil-be vásárolok.Szintén 166cm és 43 kg vagyok.

Ott találsz extra kicsi ruhákat,nadrágot,felsőt,ami még csinos is,szexis,kényelmes,nőcis.Alkalmi ruhát is kapsz ott,ja és nagyon jó árakon. :)

2014. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na, oda se néztem még be sose, köszi a tippet :)
2014. febr. 19. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!