Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy csomó ruhám, ami jól...

Van egy csomó ruhám, ami jól áll nekem és teljesen az én stílusom, de utána olvastam és állítólag régen voltak divatosak. Szerintetek ne érdekeljen, és hordjam ugyanúgy, vagy figyeljek oda a divatra?

Figyelt kérdés
De Pull and Bear-esek mind, most vettem nemrég, szóval annyira nem lehetnek divatjamúltak. Pl haspólók is vannak köztük. Imádom, mert jól áll, mégis azt olvastam, hogy már nem divat.
2014. febr. 19. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondják neked hogy ugorj a kútba megtennéd?
2014. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem ideillő válasz volt...Oké, hogy nem mondják meg mások hogy mit vegyek fel, de azt sem szeretném, ha nevetséges lennék.
2014. febr. 19. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
olyanban lennél nevetséges, ami nem illik az egyéniségedhez, alakodhoz stb. hiába divatos egy cicanadrág, akin van plusz kg(nem 1-2, hanem minimum 10-15) azok ne vegyék fel.
2014. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne érdekeljen, hogy divatos-e vagy nem. Manapság olyan dolgok divatosak, hogy...jaj...Az legyen a lényeg, hogy kényelmes és jól áll.
2014. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
A divat állandóan változik, mindig visszanyúlnak a régi ruhákhoz, és újra divatosak lesznek. Szóval az, hogy régen volt divat, az nem azt jelenti, hogy most nem az. Pl. a Pee toe cipő nagymamám korában divat volt, és most is megint divatba jött pár éve... a haspólóval vagy croc toppal ugyanaz a helyzet. Divat volt a 90-es években, most visszajött.
2014. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Crop topok most divatok,szoval nevetseges nem leszel,inkabb tucat ;) :)
2014. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!