Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknak hol lehet kapni bodyt?

Fiúknak hol lehet kapni bodyt?

Figyelt kérdés
Hosszú ujjút keresek, ami garbós nyakú, és jó sztreccses anyagból van. :) Aláöltözetnek kéne. :)

2014. febr. 21. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehol nem láttam még.

De szerintem nyugodtan vegyél nőit,senki nem mondja meg,hogy az női vagy férfi. (persze nem a melltartósat,hanem a simát)

2014. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Én is gondoltam már rá, hogy veszek nőit, csak mondom hátha van férfibe is. :) Hol érdemes amúgy szétnézni? Vagy minden ruhás boltban szokott lenni? Fel lehet a boltban próbálni? Milyent érdemes, kapcsosat, vagy patentosat? Melyik a jobb, te milyent hordasz?

2014. febr. 21. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Van rendes pamut férfi body is, csak itthon gondolják ezt női ruhadarabnak... ezért sajnos csak külföldön lehet hozzájutni. Nekem sikerült Tarvisio-ban vennem magamnak egy tucat YOOP!-márkájút de minden neves fehérnemű gyártó oldalán, mint pl. a sloggy között van férfinak való body is. Keress a neten.
2014. ápr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ca. 15-20 éve, magyar ruhakatalógusban (OTTÓ, vagy régi nevén Margaréta), egyszer láttam férfibodyt.
2014. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az OTTO- ban volt emlékszem, rövid ujjú és bordás atléta férfi body is. Egy néger csávó fényképével. Most nem todom van e nekik, érdeklődj telefonon, e-maiban náluk.
2014. szept. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De hordhatsz nőit is, szerintem nincs különbség. Tapasztalat. Kényelmes az is. Azért próbáld fel vásár előtt hogy ne vágjon be alul ha nem muszáj. Az alul kapcsos strapabíróbb, a patentos hamar elgyengül és szétugrik ha hajolsz benne például.
2014. szept. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Magicradio ***** válasza:
Bonprixnél mostanában van. Persze női, de senki nem mondja meg a simáról...
2017. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima egyszínű fehér vagy fekete rugalmas pamut "női" body-t keress. Abszolút unisex a szabása, nincs karcsúsítás, melltartó rész stb. Simán lehet férfinak is hordani.
2018. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Emagrol rendeltem a páromnak rövid, és hosszú ujjut is van 2XL-es méretben is tökéletes neki méretben sima póló szabású "unisex", és nagyon szereti ilyenkor hordani, aludni is ebben szokott.
2018. dec. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!