Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Latex leggings-hez milyen...

Latex leggings-hez milyen cipőt vegyek fel, ha nem vagyok az a nagyon nőies? (magassarkú kizárva)

Figyelt kérdés
Meg valami felső tippet is adhatnátok, ami szintén nem olyan nőies.
2009. dec. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen csillogósabb dorkót (fél magasszárú edzőcipőt), ami a Zarában van.
2009. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Laposszárú, kerekebb orrú boka vagy térdcsizma.


Az messze van a magassarkútól, és azért mégiscsak jobban néz ki mint egy tornacsuka...

2009. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

nyáron szeretném hordani a latexet, meg tavasszal. és valami nyári-tavaszi cipő ötlet esetleg? :)

2009. dec. 10. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Balerina, vagy vannak csini papucsok,ezek nyárra valók, de vannak törpesarkú cipők, amiknek 1-2 cm a sarka, sokféle van, akár a Deichmannban is vannak, sőt, ha most veszel, akkor csomó cipő van féláron, érdemes lehet most megvenni a tavaszi- nyári cipőket...


Én magamból indulok ki, bár én magassarkús vagyok, de felsőből szolidat veszek.... Mondjuk nekem nem lakkos leggingem van, hanem műbőr csőnacim, de hasonlít a 2, úgy gondolom ez elég feltűnő darab önmagában is, nem veszek fel hozzá mintás felsőt. Színes mehet, utoljára egy pink garbópulcsival vettem fel (ami Neked külön javasolt, a garbó nagyon kiemeli a melleket :)) de sokszor veszem fel fekete felsővel és rövid fekete bőrdzsekivel.


Ez annyira nőies darab, hogy nem kell mellette erőlködni, egy basic holmi is szuperül mutat vele :)

2009. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2009. dec. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!