Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit vegyek fel...

Szerintetek mit vegyek fel iskola buliba? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lányok 90%-a szoknyába,koktélruhába és 5 kg vakolattal a fejükön indulnak el otthonról.Csak azért h ne lógjak ki a sórból,nem fogok r*bancnak öltözni. Megfelelő lenne egy fekete farmer,kék felső,fehér tornacipő és egy farmer kabi? ha valakinek van jó ötlete,szívesen fogadom :D 13/L ( akik koktél ruhába mennek,is velem egy idősek...)
2014. febr. 22. 15:59
 1/9 anonim válasza:
Szerintem teis oltozz be valami sexis ruhaba es hasznalj sminket persze mennyiseggel.. nem kell egy kilo festek ahhoz, hogy jol nezz ki! mutasd meg hogy te szolid ruhaval es kevesebb sminkkel is olyan jol nezel ki mint ok !
2014. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát 2 lehetőség van vagy menj ugy ahogy leirtad mert az is jó de azért feldobhatod egy kis - és szép sminkel és fülbevalóval vagy nyakláncal - és akkor önmagad lehetsz ;

vagy te is miniruhát vagy szoknyát veszel fel főleg ha nem jellemző rád az ilyen öltözködés okozhatsz meglepetést vele ami nem biztos hogy rossz ( lehet nagyon jol fog állni)csak el kell döntened mit szeretnél önmagadlenni vagy meglepetést okozni

2014. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem áll tőlem mesze a szoknya sem,de monjuk egy ilyen iskolai rendezvényen,nem szívesen veszek fel szoknyát.
2014. febr. 22. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan mehetsz így. Én sem szoktam kiöltözni. Nálunk is mindig mindenki koktélruhába, magassarkúba, full sminkben jelent meg az ilyeneken, amit nem értettem. Mindennap látják egymást a suliban sima, hétköznapi ruhában, tesi órán kiizzadva, de ilyenkor úgy viselkednek minta így születtek volna. Nem is tudtam menni a cipőjükben, meg nyavalyogtak, hogy milyen kényelmetlen a ruhájuk, meg tönkrement a hajuk. Értem én, hogy haladni kell a korral, meg már minden tizenéves ilyen, de szerintem hülyeség és felesleges. Persze kiöltözhetsz, ha szeretnél, csak...nem tudom...szóval. Nálunk farsangon is mindig r*bancnak öltöztek, csak változatosan r*bis boszorkány, r*bis orvos, r*bis állat, r*bis tündér... Én kicsit valóban hülyén éreztem magam ilyenkor, de nem fogok így kinézni, de bizonyára én vagyok a hülye...

16/l

2014. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*tudtak
2014. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*15/l

:) Na, jó mára azt hiszem befejeztem...

2014. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,örülök h nem csak én vagyok így vele :D maradok annál az összeállításnál amit leírtam :)
2014. febr. 22. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kicsit jobban kiöltözhetnél...pl tornacipő helyett valami csini csizma? (lapos talpú is lehet, de a tornacipő szerintem erős túlzás lenne)


Én pl iszonyodom a kiöltözéstől, szoknyáktól...az iskolai buliba mégis kiöltöztem mindig, és nem azért, mert így kell, hanem mert kicsit jó volt más bőrébe bújni...viszont ha tényleg így mész, egy minimális sminket azért tegyél fel, hogy ne legyen ilyen hétköznapi az összhatás.

2014. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D És maradok annál,amit le írtam.Viszont akkor egy kis "sminkkel,és kiegészítőkkel feldobom :)
2014. febr. 22. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!