Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti találtatok nagy...

Lányok! Ti találtatok nagy cicire pánt nélküli melltartót (ami tart is)? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Sose fog annyira tartani mint egy rendes, ez egyszerűen nem nagy mellre van kitalálva (bár nem írtad mekkora). Mint ahogy a pánt nélküli ruhák sem. Ha nagyon muszáj esetleg vegyél fűzőt (bár nagy mellre az sem ideális) vagy mídert.
2014. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akárki akármit mond, nem létezik.

nekem 75-80 D kosár kell, a méreténél és súlyánál fogva ezt semmi nem fogja megtartani, mert valamibe kapaszkodni kell! arra lenne a pánt.

nekem van pánt nélküli ruhám, nyaraláson szoktam felvenni, és csak úgy tudom, hogy alatta egyrészes pánt nélküli fürdőruha van, az tart valamennyire, de nyilván nem emeli meg.

2014. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt [link]

És a Triump multiway melltartó is jól tartja a mellem, pedig E kosarasat hordok és ráadásul körteforma is. Az a "titok" hogy a hátszélességet jól válaszd meg: ha több mint kétujjnyira el tudod húzni a hátadtól, akkor az már túl nagy.

2014. febr. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én bementem a debreceni Fórumban a Triumph boltba, de nekem minden kicsi volt, pedig D kosaram van.

Nagyon szépek voltak, 9-13 ezer ft között, de egyik sem tartott semmit, pedig már rászántam magam, hogy kiadok ennyi pénzt.

2014. febr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van 80H méretben. Nem mondom hogy úgy tart mint egy telikosaras, de messze jobban mint azt először reméltem.

[link]

2014. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Definiáljuk a nagyot.


Nekem pl. 75 F-G kellene, de hát ugyebár sok sikert hogy egyáltalán bármit kapjak ebben a méretben.

De szeretem a pántjaimat, kényelmesek és szép dekoltázst csinálnak. Meg amúgy is, ha én ehhez a mérethez felveszek egy pántnélküli ruhát, az az én arányiaimon eléggé karikatúrisztikusank fog állni.

2014. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!