Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire érdemes figyelni, ha...

Mire érdemes figyelni, ha pánt nélküli melltartót akarok venni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a pánt nélküli melltartókat, mert nem tartanak, de vannak olyanok is, amelyek igen? Honnan veszem észre, hogy melyik jó minőségű, ami nem esik le? Melyik üzletben lehet ilyeneket kapni?

A szilikonpánt kényelmetlen és látszik is, a színes melltartópánt meg bizonyos ruhákhoz nem jó, mert látszik az is, ezt meg nem szeretem. Viszont melltartó meg kéne, mert az se jó, ha a mellbimbó átlátszik (egyébként 75B méret, nem túl nagy).


Van olyan ruhám, amelynek hátul elég mély a kivágása, a melltartó látszana alatta (nem csak a pánt). Ehhez mit ajánlotok? Ehhez tényleg nem kéne melltartó?


2013. júl. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt a válasz az összes kérdésedre, képekben :)
2013. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...

[link]

2013. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan melltartót keress amelynél fent és lent végig körben egy vékony szilikon található.. Így néznek ki nagyjából:

[link]

Csak arra figyelj, hog egészen a kapcsolójáig legyen ez a vékony szilikon fent is lent is. Bármelyik fehérnemű boltba tudsz ilyet venni. (Az áruk sem olyan vészes, jobbak ilyen 3.200Ft-ól vannak)


A hátul kivágott ruháknál is van több megoldás.. (vagy nem húzol melltartót..)

Nem tudom hogy hívják ezeket, de ezek szilikonból vannak és csak a mellrészre "rácuppannak" így néznek ki:

[link]


Szintén fehérneműboltokban tudsz vásárolni.. :)(Bár én az ebay-en vettem)


De nyugodtan nézz körül, google a barátod, én találtam ilyesmit is:

[link]

2013. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettek ezek a válaszok:)

Ezt a szilikonos izét ismerem, csak én se tudom, mi a neve...

2013. júl. 21. 20:31
 5/5 anonim válasza:

A TEZENIS és a TRIUMPH üzletekben is szét lehet nézni, ott óriási a választék :)

Én is onnan (TEZENIS) vettem magamnak egy pánt nélküli pushup-ot.

Igaz, drága, de megéri :)

2013. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!