Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangás fiúk! Ti miért szerette...

Tangás fiúk! Ti miért szerettek tangát hordani?

Figyelt kérdés

Miért jó a tanga? Kényelmes, vagy izgató? Mik az előnyei?


Mindig tangát hordtok? Vagy mást is?


Aki rendszeresen tangát használ, az mióta hordja? Hány évesen kezdte?


Honnan / hogyan jött az ötlet, hogy tangát hordjál?


Hol szoktátok venni, és mennyiért? És milyen fajtát?


Idegen is látott már tangában, bevállalod az ilyen helyzeteket? Gondolok itt pl. orvosra.


A csajok hogyan viszonyultak hozzá, amikor először megláttak benne?



2014. febr. 23. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Barátnőm kedvéért veszem néha fel. Egyébként nem a legkényelmesebb sztem, bár azért nyáron a nagy melegben vannak előnyei.

A barátnőm vett nekem mert szerinte jól nézek ki benne (testépítek). Kiderült h kifejezetten gerjed rá, és ha tudom hogy este vele leszek, akkor felveszem napközben is.

Netről rendelem, boltban ilyet nemigen kapni, és bár sztem nem kéne h ciki legyen de sztem a legtöbb boltos hülyén nézne rám. Van márkás drágább meg nem márkás, meg fürdőgatya is.

Idegenek kétszer láttak meg. Egyszer a teremben, öltözőben, tulajdonképpen egy véletlen folytán mert nemigen volt célom mutogatni, amúgy sose szoktam abban edzeni csak úgy alakult, az előbb említett barátnős este miatt. Második esetben pedig strandon vettem fel, az pedig egy elvesztett fogadás miatt (szintén a csajom). Hát megbámult mindenki elég rendesen. A csajok ahogy néztem valaki elszörnyűlközött de valakinek bejött. Persze a jó testfelépítés az, ami döntő ilyen helyzetekben. Azért örültem h nem kell mindig azt hordanom mert kissé zavar ha megbámulnak, meg h vajon mit gondolnak magukban rólam, ami nem is igaz. Azért ha elterjedtebb lenne, talán felvenném néha gyakrabban is.


22/F

2014. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi válaszod! :)


Ez a strandos sztori kemény lehetett. :) Egész strandolás alatt tangában voltál, vagy csak egy rövid csobbanás erejéig? A fürdőtangádat direkt a fogadás elvesztése miatt vetted, vagy tervben volt/van a használata máskor is?

Küldj már pár linket légyszi, hogy hol vásárolsz. A fürdőgatya linkje is érdekelne.


Köszi! :)

2014. febr. 23. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az egész strandolás alatt. úgy volt am h viszek váltó fürdőgatyát ha nagyon ciki lenne de azt a barátnőm még otthon titokban kivette a táskámból szóval nem igazán volt választásom :D ilyen ha az ember elveszt egy fogadást


a netről szoktam rendelni, szex shopból meg az ebayről, Kínából (természetesen újat)


ilyesmi vna aranyban

[link]


meg van sima pamut fekete, piros színű


a fürdőgatyát a barátnőm rendelte, tőle volt ajándék, nem tudom hol vette, de am olyan fazon mint ez, csak piros


[link]

2014. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jófej csaj lehet barátnőd. :) Nem bízta a véletlenre! :)


A linkeket köszi. :)

Ez a fürdőgatya nagyon jó, szerintem nagyon vagány, lehet én is veszek egyet, még jól jöhet, ha más nem akkor valami tó vagy folyóparton fürödni, ahol nincsenek sokan. :)

Amúgy mi a véleményed, vagy barátnőd véleménye, hogy ha már tangában fürdik az ember, mennyire illik szőrteleníteni magam? Legfőképpen lábra és karra gondolok, mert a többi helyen nekem alap, hogy szőrtelenítek, de lehet hogy a lábam is kellene :) Mert egy csupasz fenék - szőrös láb találkozása valószínű béna lenne, és az meg a tangában jól látszik. De ugyanez elöl, az intim szőrnél is fennáll.

2014. febr. 25. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm és a magam kedvéért hordok tangát. Nem mindig, csak ha nem melózom, illetve inkább mikor együtt vagyunk valahol, vagy otthon stb. Nyáron viszont szinte mindig tanga van rajtam, persze pamut Lemila, és nem olyan vicces műszálas fajtájú szexshopos akármi. A csajom nagyon szexinek tartja, én sem hittem volna de így van. Mindig jobban beizgul ha meglát benne. Ezért nem is hordom állandóan, nehogy megszokottá váljon.

Viszont én nem szeretem ha egy idegen meglát benne, engem zavarna. Az orvosnál abszolult hagyományosat viselek, hogy ne azt figyelje mi van rajtam, hanem amiért mentem hozzá. Korábban véletlenül volt rá példa hogy egy fiatal dokinő meglátta amikor fehér tangában mentem a rendelőbe jogsit hosszabbítani, mosolygott, láthatóan tetszett neki mert azóta is tetőtől talpig megvizsgál ha ő helyettesít. Lehet csupán rettentően alapos, lelkiismeretes a szakmában ami csak jó lehet.

2014. ápr. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gyorman válasza:
100%

Szerintem ez is szexy:

[link]

2015. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Mivel a szoliba is tanga van rajtam, így le sem tudnám tagadni.
2015. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nyáron, dög melegben. Azért, hogy ne legyenek szőrtüsző gyulladások a seggemen. Így szellős.. Sofőr vagyok. Nagyon nem szeretném, ha meglatná valaki, talán még azt sem, hogy a barátnőm, mert pocakos vagyok és így szerintem vicces.

40f.

2016. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 XX_Princc válasza:
100%

A válasz egyszerű. Mert kényelmes.

Negatív megítélésű, lehet. De a kutya se látja.

2021. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!