Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangás csajok! Ti milyen...

Tangás csajok! Ti milyen fajta tangát szerettek hordani?

Figyelt kérdés
Milyen fajta tangát hordtok?Pl.:String,G-string...ilyesmi.Én pl.szeretem a pici csípő tangákat,ez annyira talán nem lóg ki a csípőnaciból...:)Tényleg titeket zavar,ha kikukucskál a tanga hátul a naciból??:D Mostanában tök sokszor látok ilyet.Mi a véleményetek?
2009. dec. 1. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ritka hülyén néz ki ha kilóg a nadrág alól bármiféle bugyi, tanga, alsógatya, akármi. Szoktam látni csajokat a klubban, leülnek és kivan a fél bugyi. Olyan igénytelennek tűnnek.

Nekem meg nincs tangám, francia bugyi párti vagyok, nekem az a kényelmes. A divat meg nem érdekel.

2009. dec. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan nem értek egyet veled, de a franciabugyi hordása az nagyon pozitív :) Az a legszexisebb bugyifajta az egész kerek világon :)
2009. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is a csípőtangákat kedvelem,szerintem nagyon szexi,és olyan kis édes,mondjuk nekem ez áll inkább jobban.Szerintem sem túl esztétikus,én vigyázok mindig,hogy az enyém ne lógjon ki a nadrágomból.
2009. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Én ilyet.

2009. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van mindenféle sexi darabok is.
2009. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
amilyet csak eltudsz képzelni. sok fajtát.. persze egyszerre csak 1et hihi.. :D de csak francia bugyit vagy tangát hordok.. szerintem nem gáz ha kilóg a bugyid, mert ugye csak fentebb húzod a nacit/szoknyád és kész.. de meg vannak az alkalmak amikor jól néz ki ha 1 kicsi látszik a bugyidból.. mármint értitek nem azt mondom h húzd fel a köldöködig és had lássák, hanem h ha a pántja kilóg az még nem olyan vészes. az a gáz inkább ha feneked látszik ki :SS de az nagyon undorítóóó :SS
2009. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%

szerintem is gáz, ha kilóg a bugyi

én ritkán hordok tangát (kényelmetlen számomra, ill. úgy tudom nem is a legegészségesebb hossú távon), lehetőség sz. francia bugyit viselek

éjszakára a hagyományosat részesítem előnyben

2009. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!