Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltokból öltözködsz?...

Milyen boltokból öltözködsz? Ha kicsivel több pénzed lenne akkor honnan vásárolnál?

Figyelt kérdés
Kicsivel többet úgy értem,hogy nem ilyen Chanel, LV, hanem a "plázás" üzletek keretein belül.
2014. febr. 23. 16:43
 1/7 anonim válasza:
én itt vásárolok : C&A,NY,Dechmann,ccc,zara , tally weil,berska.stb ha tobb pénzem lenne akkor GATE !!!!
2014. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Ebay, meg akármilyen külföldi webshop ahol normális egyedibb ruhákat lehet beszerezni. Boltból nem veszek semmit, mert tucat unalmas divatvacakokat árulnak csak.

Ha több pénzem lenne... passz, így is elég pénzem van.

2014. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
New Yorker, H&M, C&A, Takko, Mango, Tally Weijl... Nálam az a lényeg, hogy megtetsszen valami. A plázákban minden bolt kirakatát meg szoktam nézni és ezekben találok olyat ami tetszik. Ha egy drágább boltban meglátnék valamit, akkor gyűjtenék rá.. Ha több pénzem lenne talán netről is rendelnék, de még több ruhát vennék ezekben az üzletekben is.
2014. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tally Weijl, New Yorker, Terranova, ebay.

ha több pénzem lenne is innen vásárolnék, csak több cuccot vennék és nem csak akciósan:D

2014. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azokból az üzletekből, melyekben vásárolni szoktam, kizárólag a Peek and Cloppenburg van Budapesten is.
2014. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában Zarában vásárolok, de ha több pénzem lenne, akkor szívesen vennék néhány márkásabb holmit, pl Gant ingeket.
2014. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
C&A, New Yorker, H&M <3 ,Zara, Orsay, Bershka, Stradivarius... Ha a szüleim engednék, akkor több ruhát vennék és nem csak az akciós részlegben néznék szét :P Mi megengedhetnénk magunknak, de anyumék szerint nem a külsőségek teszik az embert, és ezekben az üzletekben szar a minőség szerintük :( Ja és turizni is szoktam nagyon jó márkás cuccokat :D
2014. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!