Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, ti milyen típusú...

Srácok, ti milyen típusú alsónadrágot hordotok?

Figyelt kérdés
Mik a divatosak? Kaptam egy piros feszülős boxert, szerintetek amiatt cikiznének, ha meglátnák, pl. tesióra előtt, mikor átöltözünk?

2014. febr. 25. 00:29
 1/5 anonim válasza:
69%
Érdekes kérdés, fél egy kor írtad, ha még iskolába jársz akkor már bőven aludnod kellene. Gyanús a kérdés.
2014. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
francia bugyit
2014. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki a piros boxer sem, de én amúgy férfitangát hordok, mert kényelmesebb, főleg nyáron.
2014. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én is tangát hordok, de csak nyáron, meg amúgy jópár osztálytársam azt hord (gimnázium). persze csak az aki kicsit sportosabb mert kövéreknek elég gázul áll sztem.

ilyenkor feszülős boxert hordok, és azt hord kb mindenki, sztem nem ciki egyáltalán, főleg a piros teljesen ok sztem. én már láttam srácon rózsaszínben bár az kicsit túlzás. az 1.sök meg az ovisok cikizik egymást sztem ilyesmi miatt max.


18/F

2014. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol szoktad venni a tangákat? És milyent? Mennyiért?
2014. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!