Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen típusú ruhában mennyire...

Ilyen típusú ruhában mennyire kényelmes aludni?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami szexi hálóinget venni, mengéztem már nagyon sokat a neten, és eddig ez a nyerő:


[link]


Viszont akárhol nézem csak műszálasok vannak, viszont nem vagyok benne biztos, hogy az iylen anyagokban kényelmes aludni. Tapasztalatok?



2014. febr. 26. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy râ allergiás biztos kényelmes lesz :-)
2014. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az rá, de azért bizonytalan vagyok :/
2014. febr. 26. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én a passzosabb hálóingekkel mindig küzdök, ahogy forgolódom rám tekeredik meg szorul, meg ilyesmi. Ez legalább rövid, úgyhogy az aljával nem lesz ilyen gond. Az anyagban nem vagyok biztos, ha nagyon műszálas akkor biztos zavarna.
2014. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Barátnőmnek pl. tök kényelmesek az ilyenek, de nekem mindig a nyakamban van az egész reggelre:s
2014. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bugyija is van és az is műszál, akkor én tuti nem venném fel.
2014. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
műszálas bugyi nekem is abszolút kizárt. időközben vettem egy szexi babydoll szerűséget, műszálas nyilván meg nem is alvásra van tervezve, és én sem azért vettem, de maga az anyag egyáltalán nem kényelmetlen ha viselem. a forgolódás lenne szerintme nekem is inkább az. köszi az eddigi válaszokat :)
2014. márc. 8. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!