Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Maximum hány centis lányokon/n...

Maximum hány centis lányokon/nőkön néz ki még jól a magassarkú?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
szerintem meg idióták vagytok. ugyanúgy felvehet egy 190cms lány egy 10 centis magassarkút mint egy 140 centis. teljesen mindegy. mind a kettőn jól mutat. nehogy már a magaslányok csak azért met magasak ne hordhassanak magassarkút..magyarázdmármeg mér nem?
2010. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
álatalában nem azért vesz fel egy nő magas sarkút, hogy nagyobbnak tűnjön, hanem mert önbizalmat ad és nőiesít, tehát ebbel kiindulva tök mind1 acm
2010. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is 174 centi vagyok...szinte mindennap magassarkút hordok,úgy leszek kb.182-3 magas.A magassarkú kiemeli az alkatodat,sokkal vonzóbb ,nőisebb leszel.Engem is sokkal vonzóbbnak tartanak,mióta ilyeneket hodok.Szóval,hordj bátran,hidd el megéri!
2010. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!