Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 205centi magas vagyok, milyen...

205centi magas vagyok, milyen öltözködési stílus ajánlanátok ilyen magassághoz?

Figyelt kérdés
általában ilyen fél-elegáns ruhákat hordok, de jól jönne pár tipp. főleg nyárra, kicsit vékony vagyok de 6éve kosarazok szóval izom is akad rajtam rendesen. köszi a válaszokat!
2014. febr. 28. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
A zsiráf mintát neked találták ki, csak állatkert közelébe nem tanácsos menned.
2014. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se sötét színű ruhákat hordj, azok tovább vékonyítanak. Mehetnek a nagy minták, amitől te is szélesebbnek látszódsz ha vékony vagy.
2014. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lazabb vagasu "straight-" vagy "bootcut" farmert, ami mindenkeppen a labfejedig kell, hogy erjen. Egy sportos börsneaker szinben passzolo övvel. Hozza olyan egyszinü, sportos inget javasolok, ami alul egyenes, hogy kitürve tudd hordani. Lehet gombolhato mellzsebes es mindenkeppen hosszu ujju legyen. (Meleg idö eseten türd fel). Lehetnek rajt diszvarratok, szöveges himzesek meg ilyenek, de az alapszine legyen egyszinü.


Ha nagyon meleg van, akkor a nadragot csereld lennvaszonnadragra, de rövid nadragokat csak sportolni hordj.

2014. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy magazinban olvastam öltözködési tippekről, szóval próbálom felidézni

hordj lazább felsőket hangsúlyos kiegészítőkkel, ha nem áll közel hozzád elhagyhatod

a keresztbe csíkos felsők dobnak rajtad pár kilót

a blézer nagyon elegáns, szinte bármihez fel lehet venni

[link]

[link]

[link]

[link]


nadrágokból hordhatsz egyenes szárút és szűkítettet, arra figyelj, hogy az alsó és felsőruházatod között mindig nagy legyen a kontraszt, így az alakodat elvágja, ha világos felsőben vagy vegyél hozzá sötét nadrágot és fordítva

vegyél magas szárú cipőt, szandált, csizmát

[link]


[link]

2014. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!