Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete öltöny, fehér ing,...

Fekete öltöny, fehér ing, milyen szinű nyakkendőt vegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet csak ne feketét.
2014. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagyon elegáns akarsz lenni, akkor feketét, de amúgy mindenszín megy hozzá. Mondjuk én a rózsaszínt, sárgát nem ajánlanám hozzá :D
2014. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete öltönyt, fehér inggel és fekete nyakkendővel temetésre szoktak felvenni, ezért azt ne húzzál hozzá. De a fekete öltöny fehér ing kombinációhoz minden szín megy, úgyhogy húzhatsz bármilyet, ami tetszik.
2014. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kombinacio tenyleg nagyon sok lehetöseget nyujt.

En ilyenkor altalaban a szemszinemnek megfelelöt szoktam valasztani. (de ez szerintem csak vilagos szemmel nez ki jol). De az oram, amit öltönyhöz szoktam viselni is kek szamlappal rendelkezik, igy jo kombinacio.

Amugy meg mindig nyerö valami szürke mintas. Ez esetben lehet kockas, pöttyös barmilyen.

Ha viszont az inged vagy/es öltönyöd rendelkezik valamilyen mintaval, akkor inkabb egyszinü vagy nagyon apro/egyseges mintaju nyakkendöt viselj.

2014. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. febr. 28. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom én előadóművészként legtöbbet fekete nyakkendőt látok. De még divatos mostanában a kék, meg az ilyen kockás, mintás nyakkendők.
2014. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha komcsi vagy, akkor pirosat.
2014. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem feltétlenül vagy kommunista ha pirosat veszel...

Én például alkalomadtán a fekete öltöny és fehér ing kombihoz piros nyakkendőt veszek. A hitman c. játékból és filmből tetszett meg a szett szerintem jól néz ki:D:D:D

2014. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!