Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatalok! Ti plázában szerette...

Fiatalok! Ti plázában szerettek jobban vásárolni, vagy inkább turkálókban/használt ruha üzletekben? Kérlek indokoljátok is meg! 19/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Leginkább sehol

22F

2014. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Plázában,az olcsóbb üzletekben(New Yorker,H&M,C&A,Tally Weilj).Eleinte én is sokalltam teljes áron,de akciókor nagyon jókat lehet kifogni.Sajnos a turiban sosem találok jó cuccot magamra,talán pont azért,mert teljesen átlagos alkat vagyok(163 cm,52 kg.).Kínaiban borzasztó a minőség,ott csak fehérneműt veszek,mert a többi dolog lassan drágább,mint a plázában.Elég gyakran szoktam még netről(Bonprix)rendelni,csak az is el van drágulva.:)
2014. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Inkább plázákban vásárolok, akciókkor. Többször is voltam már turiban, de a legtöbb cucc nem tetszik, vagy nem a méretem, plusz nincs is hozzá elég türelmem..a darabáras meg drágább, mint a plázákban akciókkor, röhej. Ebayről rendelek még néha, ott elég olcsó minden.


24N

2014. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Plázában megvannak a fix üzleteim, ahova járni szoktam (H&M, Reserved, néha C&A, Deichmann), nem kevergek órákig, mert egy idő teljesen kiborít a tömeg :D És turkálóban is szoktam, bár nehéz magamra ruhát találni ott, xs-es, s-es méretet ritkán fogok ki :( De sok olyan ruha van, ami tetszik, csak sajnos ált. nagy rám :(

Mondjuk én mind2t szeretem, plázában viszont több cuccot találok magamra, mert ott nem kell egy órát keresgetni a megfelelő méretet.

2014. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Turi, van egy bevált helyem, ami jó és olcsó is. Mivel kilós, ezért olcsóbb mint a plázás leértékelés. A leértékelt cuccok közt én sose találok semmit ami tetszene, a basic darabok jönnek be inkább azok meg mindig teljes áron vannak. Illetve a turi közelebb is van. 40-es a méretem.
2014. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Inkább pláza (Árkád) ott elég sok helyen.

Mindig találok jó ruhákat és a méret is stimmel.

A turikat nem szeretem.

2014. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Itt nincs pláza, de nem is mennék, mert nekem elég drága, a turkálókkal meg azért van szerencsém, mert tudok varrni és ha csak be kell venni egy felsőből simán megcsinálom és még ki is dekorálok felsőket, így teljesen egyediek lesznek és nagyon elegánsak

volt, hogy egy blúz megtetszett csak ki volt fakulva, megvettem és textilfestékkel befestettem az eredeti színére, még így is olcsóbb volt, mintha teljesen újonnan venném

19L

2014. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Plázában az olcsóbb helyeken (tally,h&m, bershka, newyorker)

esetleg még néha ilyen butikokban.

Turkálóktól személy szerint undorodok (ez az ömlesztő zsákos izé. brr) max a háda, de egyrészt sosincs a méretemben, másrészt meg ha véletlen meglátok egy pólót ami tetszik és jó is akkor az meg majd 2000 ft. Akkor meg inkább heló :D

2014. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Plázában. Soha nem voltam még turiban, szeretem ha egy ruha új ha már megveszem.

De a turiban is vannak jó minőségű, márkás cuccok elvileg.

2014. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én leginkább a H&M-ben, Pull and Bearben, Stradiban szeretek vásárolni, az az én stílusom. Viszont turizni is szeretek, mert bár ritkán, de nagyon nagy kincseket lehet találni.
2014. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!