Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatalok! Ti plázában szerette...

Fiatalok! Ti plázában szerettek jobban vásárolni, vagy inkább turkálókban/használt ruha üzletekben? Kérlek indokoljátok is meg! 19/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Plazákban. Mivel egyszer hazahoztam a molyt a hasznalt ruha üzletből. Aztán utána meg én adtam le a molyos cuccokat na jo rirázva meg minden egy körúti kis bizományiba. És egywzerre vallfaztak tehat valaki megvette és hazavitte. Így van ez azóta undorodok a turis holmiktol. Mert vannak jo cuccok de vajon miért? Hát azért amiért n is odaadtam a jo cuccaim a molyok miatt
2014. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Plázában, mert turiban (legalábbis nálunk) nincs olyan cucc, ami tetszene. Meg persze én is jobban szeretem az új ruhákat.:)

Abszolút kedvencem a Stradivarius, tisztára én vagyok. Bershka, Pull&Bear, H&M, C&A, New Yorker, Zara, Mango - ezeken a helyeken szoktam még vásárolni. De tegnap pl voltam Takko-ban és találtam egy csomó jó cuccot, olcsóbban mint a többi helyen, és totálisan meglepődtem rajta. New Yorker-ben meg vettem egy pólót, ami 6ezerről 2ezerre volt leárazva. Pedig nem is néztem kimondottan az akciókat, de tegnap szinte csak ilyen olcsóbb (=8 ezer alatti) cuccokat fogtam ki.:)

Különben anyum néha szokott turizni, de azokat a ruhákat csak itthon hordjuk. Arra szerintem is megteszi.


17/L

2014. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak plázában
2014. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!