Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet eldönteni melyik...

Hogy lehet eldönteni melyik színek állnak jól?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez sok mindentől függ a hajad , börőd szinétől is , a legtöbb barna haju és barna , kék avgy zöld szemünek a kék és zöld szinek állnak jól ; a szőkéknek , piros vagy narancssárga , lila , ilyesmi , a fekete hajuaknak a barna szinek vagy sárga
2014. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ismétlem szerintem....

A szőke hajhoz leginkább talán a kék passzol legjobban, de a világosabb zöldek is jól mutatnak. A sötét színek helyett inkább a világosabb, élénkebb vagy akár, a paszeles árnyalatok illenek. Nyilván ez függ a szőke árnyalatától is.

Feketéhez, a vörös, lila, kék, rózsaszín, barack, de szerintem a fekete már túl sötét lenne.

Barnával szerintem a nagyon szépek a sötétzöld, smaragdzöld színek és a halvány pasztelszínek is.

Vörössel a kék, fekete, fehér, lila és a zöld mutat legjobban.

Persze, érdemes figyelembe venni, a bőr színét is. A nagyon világos bőrt, a szintén világos színek sápadttá teszik. Mondjuk a szem színét is, de minden más színt is, legjobban talán a komplementer színekkel lehet kiemelni. Tehát, ha zöld a szemed, a lila, a zöld komplementere azaz ellentettje szépen kiemeli.

2014. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem kell leíráshoz igazodni. Ott van a tükör a többi rajtad áll... így fog fejlődni az ízlésed, a színérzékelésed, s az önismereted is tekintve hogy van egy erős szubjektív vonzata a dolognak... Érdemes kísérletezni, kipróbálni talán olyat amire az odáig nem gondoltál. Mindenesetre a kontrasztokra érdemes figyelni, szerintem... a testalkat és az arcvonások miatt is.
2014. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!