Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha visszaviszek egy ruhat...

Ha visszaviszek egy ruhat amit mar hordtam abbol lehet baj? Vagy siman visszaveszik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
és mikor vetted a ruhát?
2014. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap es holnap vinnem vissza ma hordtam
2014. febr. 28. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor veszik vissza ha rajta van a cimke, és megvan a blokk is.
2014. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Blokk megvan cimket leteptem de megvan de a blokkon azt irja 30 napig visszaveszik
2014. febr. 28. 21:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy xar a ruha anyaga
2014. febr. 28. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Címke nélkül nem fogják visszavenni, mert nem hibás a termék. Láthattad a boltban, milyen az anyaga.
2014. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mond azt hogy rossz lett a méret hátha
2014. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az is jo lenne ha le lehetne vasarolni az arat raprobalok mivel itt olvstm hogy sokan visszaviszik a hasznalt ruhat ezert gondoltam hatha
2014. febr. 28. 22:49
 9/9 anonim válasza:
Az állapottól függ, hogy visszaveszik-e. Hozd olyan állapotba, mintha csak felpróbálták volna. Ügyeskedd vissza a címkét, simísd ki, ha szükséges, vasald ki. Ha kérdezik, hogy miért viszed vissza, mondd, hogy ajándék lett volna, de nem tetszett a megajándékozottnak (ha méretre hivatkozol, akkor kicserélik egy másik méretre, de nem veszik vissza.)
2014. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!