Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhák alá hol lehet...

Ilyen ruhák alá hol lehet melltartót venni?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira tetszenek a hátul kivágott ruhák, de sehol nem találtam még olyan melltartót, ami jó lenne alá.:/

Valaki nem tudja hol lehet venni/rendelni?


2014. márc. 1. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen alá nem kell melltartó, minek? Hülyén nézne ki.
2014. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Milyen melltartót képzeltél alá? Amit csípőnél kell összekapcsolni? :)


Ahogy előttem írták, ezekhez a fazonokhoz nem kell melltartót venni. Nekem is tetszenek, de hülyén nézek ki melltartó nélkül, így nem veszek ilyeneket.

2014. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért nézne ki hülyén, ha nem látszik?...
2014. márc. 1. 15:28
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam, ilyet szoktak alá venni

2014. márc. 1. 15:30
 5/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, mert melltartó nélkül gyönyörűen nézne ki.:) Főleg ha kicsit hidegebb van...
2014. márc. 1. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Ugye a belinkelt melltartót te sem veszed komolyan? Ez nem hogy nem tart, de simán leesik bárkiről. Persze van szilikon melltartó kínaiban vagy bárhol kapható, de az is leesik egy idő után + úgy aláizzad a mell hogy az fog folyni a ruhán keresztül. [link]


Hát nem tudom, én sose vettem ilyen ruhák alá semmilyen melltartót, szerintem ez csak magyar szokás, sehol máshol nem láttam még olyat hogy félnek a nők ha átlátszik a mellbimbó formája. Nincs abban semmi különös.

2014. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van pár tippem:

1, az a felragasztható melltartóról mindenhol azt írják, hogy rossz, ne vegyél olyat

2, amit te belinkeltél azt magadnak meg lehet varrni házilag, és működhet, ha szorosra varrod, de esélyes, hogy kényelmetlen lesz

3, semmiképpen se vedd fel úgy, hogy kivan a melltartópánt :)

4, Vedd fel melltartó nélkül, egyre népszerűbb úgy felvenni, és nem igénytelen körökben. Ha zavar, hogy átlátszik a mellbimbód, tegyél rá mellbimbótapaszt, de ha ráraksz egy sebtapaszt is ugyan az a hatás.


Hát ez ilyen bevállalós dolog.

2014. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kapj fel hozzá egy ugyanilyen hát nélküli fürdőruhát.
2014. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!