Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz olyan ruhába bulizni...

Nem gáz olyan ruhába bulizni menni, ami egész nap rajta volt?

Figyelt kérdés
Abban volt suliba is. Oké, hogy nem izzad annyit, de ez szerintem elég gáz :/ Én ha szórakozni megyek, estére mindig új ruhát veszek fel, nem abban megyek, ami reggel 7-től rajtam volt...
2014. márc. 1. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, normál esetben az ember nem öltözik át egy nap kétszer.
2014. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy bulizás szerintem nem normál eset :)
2014. márc. 1. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
És ez téged annyira felháborít, hogy gyakorikérdésekre is ki kellett írnod, hogy mások ócsárolják érte?
2014. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én se mennék el, meg bulizás előtt lezuhanyzok, és nem venném vissza ugyan azt.

De ha kimegyünk iszogatni a barátokkal simán maradok abban, amiben iskolában voltam. Bulizni meg lehet csak valami ékszert vennék át. (ha lányról van szó)

Fiúnak meg szerintem nem gáz ugyan abban lenni, ha napközben is ingben volt az teljesen jó estére is.

2014. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Suliba is próbálok általában csinosan felöltözni, így simán megeshet, hogy buliba is ugyanabban a ruhában megyek..szerintem nem gáz, amúgy is, minek foglalkozol vele? Te öltözz ki, ha akarsz, ennyi.
2014. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha kiírok egy kérdést, az életem legnagyobb problémája, meg mélységesen felháborít?

Megláttam a képet, eszembe jutott, hogy suliban is abba volt, kiírtam, ennyi. Most amikor visszaértem, már el is felejtettem, hogy írtam ide.

2014. márc. 1. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe nem jutna ilyet kiírni. Ha abba volt abba volt, ő dolga, mindenki kiírhatná, hogy vaoo képzeljétek az osztálytársam ugyan azt a nadrágot viselte két nap...
2014. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!