Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos és rockos egyben?...

Divatos és rockos egyben? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Egész életemben rocker voltam de szeretnék ruhatárat újítani. Mostanában sokat sportolok és mások szerint nincs rossz alakom szóval bárni jöhet... Előre is köszi:)

2014. márc. 2. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehetséges. meg kell találnod az ízlésednek és az alakodnak megfelelő ruhákat. csak ne kombináld nagyon a kettőt inkább külön-külön légy divatos és rocker :D
2014. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom csaj vagy.

Innen meríthetsz ötleteket: [link]

2014. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj, hogy vagy eltalálod az aranyközéputat, vagy divatrockernek fogsz tűnni. Én nem ajánlom, hogy keverd a kettőt. Inkább legyél egyszer ez egyszer az.
2014. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van rokker divat is, és van bu zi rocker is:D
2014. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yris válasza:
Részemről azért lettem "rocker" mert ezzel ki tudom magam fejezni, szerintem ne divatos legyél, hanem az ami akarsz ne függj semmitől.
2014. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!