Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vesztek tavaszra?...

Milyen cipőt vesztek tavaszra? Linkeljetek képeket (:

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én valami ilyesmire gondoltam:

[link]

Még meggondolom, mert nem biztos, hogy praktikus, meg minden, de ilyet szeretnék. De lehet az a baj vele, hogy túl meleg a napsütéses tavaszi napokhoz, és lehet, hogy valami nyitottabbat veszek, például egy balerina cipőt. Te milyet veszel? :)

2014. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem vékony bokacsizmám van és mokaszinom. [link] Ilyesmi, mint ez, csak laposban ÉS [link] Olyan, mint a jobb oldali, függőlegesen mutatott mokkaszínű pár, csak bojt is van rajta, és fekete.
2014. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szépek:)

Én még nem döntöttem el milyet vegyek.Eddig mindig mellényúltam színben is,így kevés ruhához tudtam felvenni.Most azon gondolkodom milyet vegyek.:)

2014. márc. 3. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
A klasszikus fekete vagy sötétebb barna szerintem megy mindenhez.
2014. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont ma vettem ezt. Már tavalyelőtt tönkrement a kék cipőm, tavaly nem találtam sehol, de ma belebotlottam ebbe és rögtön beleszerettem :

[link]

2014. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nyárra még ebben gondolkodtam: [link]

Szaladgálósnak, szabadidőben, a mokaszint inkább akkor venném fel, ha munkába mennék.

2014. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most inkább kihagyom a balerinát, mert eddig sosem jártam vele szerencsével. Kb. úgy nézett ki, hogy apukámmal megvettük, hú de jó volt, másnap felvettem, hát, szanaszét törte a sarkamat és a talpamat. Gondosan leragasztgattam, kentem mindenféle krémekkel, de nem segített. Amikor meg eljutottam arra a szintre, hogy tudjam hordani rendesen, úgy, hogy ne törje fel a lábam, akkor vagy ősz lett, vagy kinőttem. Ezek az esetek óta inkább kerülöm, mert kiidegelt.
2014. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fehér Adidas sportcipőm a hidegebb, esősebb napokra és tegnap vettem egy fehér magas szárú dorkót a melegebb, szárazabb időkre.
2014. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!