Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a ruha egy...

Szerintetek ez a ruha egy lagziba elmenne? Nem a templomi esküvőre, hanem a lakodalomba.

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 3. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát szerintem ez egy kicsit merész lagziba. Még el is menne, ha hosszabb lenne.
2014. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Egy esküvőn az elegáns megjelenésre törekedj, ne pakold ki az árut.
2014. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha közönséges akarsz lenni, akkor igen.
2014. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem felveheted. Szerintem ez nem túl kihívó. Csak félpántos, de nem látszik ki semmi amitől izléstelen lenne. Bár nekem maga a ruha nem tetszik, de nincs vele baj. Szerintem rövidnek sem nagyon mini, leér majdnem a térdéig. Nem értem ebben mi a kipakolós....
2014. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem érted? Túl szűk és belátni a csöcse közé... Tênyleg nem érted?
2014. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia :) Szerintem attól függ hány éves vagy. Ha olyan huszon pár éves vagy vagy fiatalabb, akkor teljesen elmegy, de kb 30 fölött elegánsabb ruhát várnának az emberek egy esküvőre (nekem személy szerint semmi bajom nincs azzal ha vki 30-40 évesen ilyet vesz fel, de a legtöbb ember így szokta gondolni). Meg persze attól is függ, h milyen a társaság, a család, akik ott lesznek..
2014. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ja meg ha ráveszel egy blézert akkor már semmi baj nincs vele, amikor meg az esküvő táncolós, lakodalmi része van, akkor meg lesveszed.

(előző vagyok)

2014. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg nem értem:)

Ha ilyen: [link] ruhában akarna menni, igen itt tényleg kint lennének a csöcsei, de így alig látszik ki belőle valami, mert összefogja az a cucc. Van egy pár centis kis rés..... minden nő csak garbóban jár nem?

2014. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem, nem garbóban, bár én azt is nagyon szeretem, a hideg, nyálkás időszakra tökéletes, de pl. egy lagziba én nem vennék fel miniruhát, mert nem elegáns. Azért erre se mondjuk már azt, hogy "garbó": [link]

Van sok-sok fokozat a kígyós, szexi miniruha és a zsák-feeling között is, nem gondolod?

2014. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem kell egymással arrogánsnak lenni, én csak egy véleményt kértem - ami mindenkinek nyilván más, és ezért egymásnak esni...hát....


Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2014. márc. 5. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!