Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok, ti mennyi pénzt...

Fiúk, lányok, ti mennyi pénzt szántok a ruháitokra? A márkásabbat szeretitek vagy megteszi az olcsó is?

Figyelt kérdés
Én inkább a márkásabb dolgokat veszem, a kínai ruhadarabokról nincs sok jó tapasztalatom. Ti mennyit szántok max egy nadrágra, pólóra, cipőre, kabátra és hasonlókra? Inkább a márkásabbat kedvelitek(nem olyanokra gondolok amiken óriási márkajelzések vannak) vagy jobb az olcsóbb(kínai esetleg)? 16/F
2014. márc. 5. 22:46
1 2
 1/11 Brigii24 válasza:
52%

Sziaa..!

Szerintem mindegy hogy mennyièrt ès milyen márkás ruhát veszel ha van stílusod... olyan ruhát vegyèl ami neked jól áll.. nem kell megfelelni senkinek se.. lènyeg elsősorban hogy neked tetszen... ne másoknak probálj megfelelni ;) èn ilyen 10.000-ft körül szoktam magamnak ruhát vásárolni egy hónapba..remèlem segítettem :)

2014. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kínait nem igen, inkább cipőből játszik csak. Nagyon ritkán, ha valami más megtetszik. Alapvetően szemre veszek dolgokat, ami tetszik, jöhet márkától függetlenül. Kinézeten kívül anyag számít még, az ne legyen silány, arra háklis vagyok.


Nekem az új szerelem a turi, szóval az ár az eléggé lenn van. hogy mennyit szánok rá, az nagyon sok tényezőtől függ. Olyanért, amit egyszerűen elő tudok állítani (elég jól varrok), nem sokat. Kabátért minőségfüggő. Nagyon változó

2014. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pl. ma vettem a kínaiban egy gyönyörű kék felsőt és egy nyitott kardigánt a tescoban. XD

De szoktam a H und M-ben és Reservedben is vásárolni. Ma is ott kezdtem, de a kardigánjaik olyan hülye szabásúak voltak, hogy végül csak a tescos mellett döntöttem. Szóval az a lényeg, hogy legyen az, ami kell, és jól nézzen ki. Szerintem jó dolgokat is ki lehet fogni a kínaiban is, és itt a kifogni-n van a hangsúly. Sőt, van, amikor varratok magamnak, ha sehol sincs meg az adott darab, és nem egy vagyon az anyag. Reális áron kb. annyiból jön ki, mint egy Reserved-ös, C und A-s vagy H und M-es darab, szóval tökre megéri.

2014. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én márkásat szoktam venni, és azzal spórolni ahol lehet

pl. USA-bol, angliabol veszem nem itthon

2014. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Pólóért max 5000.-ret adok

Nadrágért max 12.000.-ret.

Cipőért 25.000.-

Pulcsiért 10.000.-

Kabátért 30.000.-

2014. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a márka, sem az ár, örülök ha bármit is találok ami nem tucat, és jól néz ki. Egyre ritkább az ilyen. Még talán turiban a legérdemesebb keresgélni, csak nekem kevés türelmem van hozzá.
2014. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt veszem ami megtetszik lehetőleg minél olcsóbban. Mióta rájöttem hogy fillérekért vehetek akár szupermárkás ruhákat is turiba vagy használtruha piacokon, nem nagyon veszek 10 ezrekért göncöket.
2014. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

#7-nél a pont. Turiba is vannak nagyon jó/ márkás cuccok. Pár száz forintért megkapod a pólót, ami mondjuk egy márkásabb boltba 5-6 ezer... ÉS ugyanaz a kettő... kb 1 éve vettem a kínaiba 3.500-ért egy pulóvert, és semmi baja, sőt, jobban bírja, mint az eredeti adidas pulóverem..

Farmerért max 10.000 adok

Egy rendes utcai cipőért max 15.000, de nyárra hülyülni a haverokkal a 4.000 forintos dorkó is megteszi, 1 évbe egyszer veszek 15-ért cipőt..

Pólóknál mindig nézem, hogy van-e valami akciós, ami egyedi is. max 2.000-2.500

Pulóver max 10.000

Kabát árat nemtudok mondani.. 3 éve vettem utoljára kabátot 15.000-ért azóta is ezt hordom.



16/f

2014. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg farmerra sajnálok már 7000 ft-ot is, múltkor is a tescoban vettem kettőt összesen hétezerért, mert sehol nem találtam bootcut szabásút, ahol meg volt, ott meg egyből egy tizest elkértek volna érte, anyagösszetételre meg tök ugyanaz volt mint a tescos, szóval...

Pólóra én is csak akkor adok 2500-at, ha nagyon jól áll, pulcsiért sem szivesen adok 5000-nél többet, csak ha tényleg jó anyag. Úgy vásárolok, hogy több évig is tartson. Még az a jó, hogy hajszolom az aktuális divatirányzatokat.

2014. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én rengeteget költök ruhára, összes pénzemet arra költöm. Mondjuk most akarok venni egy iPhone 4et szóval nem költök majd annyit.

H%M, Deichman, New Yorker, Tally Weijl, Bershka, Reserved, Takko Általában innen vásárolok

2014. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!