Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra szerintekek magas...

Ballagásra szerintekek magas vagy lapossarkút vegyek fel? Milyen cipőt tudtok ajánlani? (linkeljetek is)

Figyelt kérdés
Szinte mindenki magasat vesz, de viszont nekem nincs:/

2014. márc. 7. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ honnan ballagsz. Ha általánosból akkor szerintem vicces a magassarkú, hiszen egy 14 éves még csak gyerek... persze ilyen max 4 cm sarok még rendben van, de semmi több. Amúgy meg te döntöd el, ahogy neked tetszik.
2014. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem egyszeru de szep fekete topankam lesz.

14/L

2014. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenki magassarkút vett fel, némelyik kifejezetten ízléstelen és nevetséges volt. Rajtam volt topánka meg egy másik lányon, de neki csak a gerince miatt.
2014. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen fajtákat hanyagold: [link]

sokan felveszik még úgy is, hogy abszolút nem lenne rá szükségük, és óriáskodnak benne, sokan pedig nem tudnak benne normálisan járni. szerintem ballagásra meg amúgy is kicsit közönséges.

Ha általánosból ballagsz, vagy csak nehezebben jársz magassarkúban, akkor szerintem egy ilyesmi feketében pont jó: [link]

Ha középsuliból ballagsz és tudsz járni magassarkúban, akkor ilyet válassz szintén feketében, nagyon csini: [link]

Nem összekeverendő a paprikaorrúval!!!

2014. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+ egy, ha abszolút nem tudsz magassarkúban járni, mint én, akkor ezt a típust ajánlom, nekem is ilyen van: [link] , csak nekem még bojt is van az elején, nagyon kényelmes.
2014. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+ még egy XD Ha az előző neked túl bumfordi, akkor lehet balerinában is ballagni, pl. egy ilyen visszafogottabb darabban: [link]
2014. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kb.6cm-es magassarkú,kényelmes,és alkalomhoz illő.
2014. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!