Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseljek nyáron? 13/L

Mit viseljek nyáron? 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok(160 centi és 42 kg) és sápadt. Télen el tudom bújtatni a vékony lábam és kezem a hosszú, meleg ruhákban, de nemsokára itt a nyár. Mit vegyek fel nyáron? Már egy rakat vicces feliratú pólóm van, de csak vagy 2 nacim.

2014. márc. 8. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
mutatsz priviben képet magdórl? :)
2014. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kéne bujkálnod. A vékony alkat most a menő, nincs vele semmi gond.
2014. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
cuki bugyi + polo, a tobbi nem kell
2014. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a vékony alkat lehet menő, de a csontkollekció sohasem... :(
2014. márc. 8. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy képet kereshetnél, hogy mégis hogy nézel ki.
2014. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ismerős 158cm és 38 kg vagyok xxs -es ruhák minden mennyiségben! Poló és ne azléta és nyáron fontoss h rövid gatyák legyenek ne hosszúk
2014. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is ismerős a helyzet. Elég gáz, hogy bár mostmár belenőttem az XS-es gatyába, mivel semmi mellem nincs, a pólókkal bajban vagyok :/

Szerintem még a szoknya is belefér nyárra, és tényleg plót vegyél, ne atlétát! :)

2014. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!