Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek a crop top-ok?...

Tetszenek a crop top-ok? Hordani fogod nyáron?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem és nem.

Pedig nincs csúnya alakom és nem is vagyok kövér. De nekem nem a stílusom.

2014. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, én sem fogom hordani. Valahogy olyan..hülye viseletnek tartom. Ha nem vesz alá semmit az ember, az gáz, ha meg igen, az hülyén néz ki.
2014. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy hordani fogom, de szerintem egy vékony lányon nem néz ki rosszul. Csak tudni kell hordani.

És őszintén remélem, hogy nem sok ilyennel fogok találkozni: [link]

2014. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3as :DDDDDDDD

Nekem egyébként annyira a 2000-res éves jutnak az eszembe róla, biztos nem hordanám, esetleg strandon.

2014. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11 éves voltam mikor menő volt a haspóló, mert mi így hívtuk :) nekem is volt 4 :D Jah és tetkó nyaklánccal volt igazán menő. hmm ez volt 2000-ben... Ezek szerint jövőre jön a buffalo holdjáró és a trapézgatya, mivel a divat ismétlődik:)
2014. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lehet :D De nem ezeket a nagy rövideket, hanem pl köldökig vagy kicsit az alá érőket és csakis brutál melegben. Egyébként szép hasam van, szóval viszonylag nyugodtan tenném meg. De ezek az átlag nagyon rövidek nem tetszenek:S Azokban meztelennek érezném magam:D
2014. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hordanám, ha nem lenne terhességi csíkos a hasam a kisbabám születése óta. Így sajnos le kell róla mondjak. Milyen kár, hogy két éve nem volt divatban! Akkor talán még bevállaltam volna! 3as pedig szörnyű, sokkot kaptam - mármint a blogtól...
2014. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van, a kilencvenes évek jönnek vissza haspólóval,trapéz gatyával, vastag sarkakkal és holdjárókkal.
2014. febr. 27. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom vele, és lehet...bár ki kell találnom, hogy formáljam a stílusomra, de kimondottan büszke vagyok a hasamra (az egyetlen dolog, amit elfogadok magamon teljesen), pont azt rejtegessem?
2014. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik és egy magasított derekú szoknyával mindenképp viselni fogom :) Főleg,hogy pár hónapja intenzíven kondizok és meg is lett az eredménye.
2014. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!