Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 75E melltarto meret mekkora...

Serenity-cica kérdése:

A 75E melltarto meret mekkora furdoruha meretet jelent? Meg hogy van pontosan ez a meretezes dolog?

Figyelt kérdés
nem ertem, ezt a meretezes dolgot. a baratnomnek is 75-os melltartoja van, csak b-s kosarral es nekem joval nagyobb a mellem. meg o vekonyabb is nalam, mig en nem vagyok egy vekony testalkatu. eddig sportmelltartot hordtam, de most megmertem magam es az jott ki egy netes kalkulator szerint, hogy 75E-s a meretem. a mellem 96 cm kozepen merve, a mellem alatt pedig 76.

2014. márc. 8. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha bemész egy fehérnemű boltba, és felpróbálsz néhány melltartót. A szám a "vastagságodra" vonatkozik, a betű pedig a kosárméretre, tehát arra, hogy a melled lényegében milyen nagy. Az E méret hatalmas, a 75 alapján pedig vékony testalkatú vagy, szóval nem lehetsz túl arányos, ha valóban ez a helyes méreted.
2014. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz rajta?


A szám a HÁTADAT jelenti (a melled alatt mérve), a betű pedig a kosárméretet!


Hogy fürdőruhából ez mekkora? Fürdőruha- és márkafüggő.

2014. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én kalkulátorom szerinte ez csak D kosár.
2014. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
itt neten neztem. aranyos testalkatom van, bar nagy a mellem.
2014. márc. 8. 18:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem D-s mellem van, szóval tudom miről beszélek. Az E nem nagy, hanem hihetetlenül hatalmas, szóval szerintem elnéztél valamit.
2014. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 97-98-as mellbőséggel vagyok 75F, szóval nem hiszem hogy tévedés lenne. És a közhiedelemmel ellentétben ez egyáltalán nem aránytalanul nagy (persze, nagy, de a népek fele rossz méretet hord... ).


Kérdező: konfekcióméretes fürdőruhát nemigen tudsz venni, hacsak nem megkötős a háta. Vannak üzletek ahol lehet kapni melltartó méret szerint számozott fürdőruhát (rémlik hogy pl a Tescoban is volt ilyen, de a Dechatlonban egész biztosan, Triumph, Anita stb is gyárt persze de horror áron). Sajnos a kínai és egyéb olcsó melltartókról/fürdőruhákról lemondhatunk.

2014. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez már az álomszép kategória, a férfiak többségének álma :)
2014. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mint férfi egyetértek az utolsó válaszolóval!:) Természetes mellből nem létezik olyan, hogy túl nagy, meg aránytalanul nagy!:) Minél nagyobb annál vonzóbb, csodásak lehetnek a melleid!
2014. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom minden hozzaszolonak! a new yorkeres furdoruhakat neztem es ott jo, mert kulon lehet valasztani az alsot meg a felsot. ha nem talalok megse jot, akkor megnezem a tanacsolt helyeken. amugy a jelenlegi egyik furdoruham kinai csak elnyuttem kicsit es ezert kell meg egy, hogy legyen valtas. csak nyarig meg kicsit fogyni kell a hasambol, mert most tanulok sutni. :-P megegyszer koszi mindenkinek!
2014. márc. 11. 23:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel ilyen gyönyörű nagy melleid vannak, nem volna szabad fogyókúrával kísérletezned, mert a melleidből is fogyhatsz, az pedig nagyon rosszul hangzik!:( Nagyon nagyon nagy kár lenne a gyönyörű melleidért!:(

F23

2014. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!