Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drágák az F&F ruhák?

Miért ilyen drágák az F&F ruhák?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legolcsóbb is 2000 Ft-nál kezdődik és nagyon hamar tönkremegy-tisztelet a kivételnek. (Egyedül azért szeretem, mert találok magamra valót, nem úgy, mint más helyeken.) Nem értem, hogy miért kerülnek ilyen sokba. Vagy csak én drágállom?

2014. márc. 9. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor vásárolunk ilyen márkás ruhákat mikor akcióznak, mert olcsóbb mint a kínai és igényesen néz ki.Múltkor vettem egy jó kis farmergatyót 2000Ft-ért, felsőket 1000-1500 ért, melltartót ami nem nyúlik ki 1200 ért, meg sok egyéb mást.Sőt táskát 1500ért ami 5 évig bírta minden napos használatban volt/van.Cipőt ami 2 évig bírta, mint a kínais és 1500 volt az is.Akció nélkül nekem drágák, de amúgy szerintem jók.Nem tapasztaltam fakulást meg egyebeket.Párom is vett már ilyen cuccokat neki egy pulcsija bolyhosodott ki hamar de kb ennyi.
2014. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!