Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik jellemzőek a pastel goth...

Mik jellemzőek a pastel goth stílusra, és hol lehet ilyen ruhákat/kiegészítőket kapni?

Figyelt kérdés

Ebay-t már ismerem,de ha azön kívül még van valakinek ötlete,mondja.

A másik,hogy a /színes/ paróka viselésről mit gondoltok,mindennapokra?



2014. márc. 9. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
New Yorkerben szoktak jó cuccok lenni, kiegészítők pedig a Claire's-ben. Nekem nem tetszenek azok a vacak színes műanyag parókák. Pláne nem mindennapokra. Akkor már inkább fesd át a hajad!
2014. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A parókák nagyon gyengék, nem szépek, kivéve ami emberi hajból készül, de az megfizethetetlen. Inkább a hajad fessed be. Ilyen ruhákat én még sehol nem láttam, akiknek ilyesmi a stílusuk felénk azok maguknak varrják.
2014. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:)

És az nem furcsa hogy például rózsaszín,vagy lila a hajam?:D

Már jó ideje gondolkozok rajta,de inkább várok nyárig.

2014. márc. 9. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

A japánok körében népszerű utcai divat ,főként Tokió utcáin de Amerikában is terjed, a lényeg az ,hogy 2 ellentétes dolgot ötvöznek benne : 1. a pasztell, világos baba színek ( mentol zöld,babarózsaszín és kék )2. amit belevisznek a fekete fehér színek és a fém kiegészítők és gyakori a színes haj is . Meg persze a csontváz, kereszt és szegecsek :)) Néhány példa: [link]

[link]

[link]

[link]

Kiegészítőket találsz a claire's-ben :)) szeintem baromi jól tudnak kinézni :DD és a paróka is tetszik. hordd bátran :) még egy tipp boltra: turikban jókat lehet találni xd de tényleg

2014. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Szintetikus parókából igenis lehet szépet venni. Itthon egyáltalán nem lehet jót kapni, csak használtan cosplayesektől.. A lényeg hogy olyat keress aminek kanekalon az anyaga, több embertől is hallottam akinek van hogy azt hitték hogy az igazi haja :)
2014. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!