Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék bőr/műbőr dzsekit...

Hol tudnék bőr/műbőr dzsekit venni?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék valamiféle dzsekit venni, és arra gondoltam miért ne vegyek bőrt hisz az úgy is annyira tetszik. Csak van egy kis baki: hogy nem vagyok egy "átlag" méret és nagyobb méret kell mint az "s". Ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy nem tudtok-e valami olyan boltot, ahol nagyobb méretű dzsekiket (bőr/műbőr) árulnak?! (és azért nem olyan eget rengető árban vannak)


Előre is köszönöm!



2014. márc. 9. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ártana tudni, hogy nő vagy-e vagy férfi, valamint hogy hol laksz
2014. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj hát igen. Bocsánat. Nőit keresnék. És csepelen.

Még egyszer bocsi.

2014. márc. 9. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Én láttam nagyobb áruházakban (auchan, tesco) a ruhaosztályon műbőr dzsekiket, amik jól néztek ki és szerintem ott lehet kapni nagyobb méretben is. De legutóbb pl a C&A-ban jártam, ahol szintén láttam nem 1 féle bőr/műbőr dzsekit. Szerintem ott is vannak nagyobb méretű darabok, érdemes elnézni.
2014. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. márc. 9. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem midnenhol lehet venni műbört megfizethető áron. Ha bőrt akarsz akkor vaterán nézz körül, olcsón elegáns darabokat lehet ott is találni. Nagyobb méretben jobban áll az igazi.
2014. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!